01.10.2014
Fırıncı Orhan Tüm Lezzetleri ile ACity’de!
ECE Türkiye tarafından yönetilen ACity Alışveriş Merkezi ziyaretçilerini yeni tatlarla buluşturmaya devam ediyor. Fırıncı Orhan, geleneksel ata ekmeğinden İtalyan ciabatta ekmeğine, Alman brocininden Fransız bagetine Türk ve Dünya ... ( devamı )
Sektör:
firma: A City

11.04.2014
Portakal Diyarı ve Finike Portakalı Üzerine...
Bu hafta size Antalya’nın yeni ve taze lezzetlerinden söz edeceğiz. Konya Yerel Haber ve Antalyabook ekibi olarak Finike’ye uğradık ve Portakal Diyarı‘nın kurucusu Turgut Aksoy ile keyif dolu bir söyleşi yaptık. Aynı zamanda Portakal ... ( devamı )

09.03.2014
Meyhane Sevenler İçin: Nicci Meyhane
Nicci Meyhane’de modern dekorasyon klasik detaylarla birleşir, hizmetin en iyisi takdim edilir. Rakılar tulumbadan basılarak servis edilirken birbirinden lezziz mezelerle de masalar donatılır. Fasıl grubu eşliğinde keyfe keyif katılır…Uzun ... ( devamı )

07.03.2014
Büyüleyici Lezzetler Nicci Lounge’ta!
Nicci Lounge Fine Dining deneyimi ve birinci sınıf eğlenceyi birlikte yaşatırken konuklarını, Akdeniz mutfağının yanı sıra Dünya mutfaklarının da en seçkin alternatiflerinden oluşan mönüsü eşliğinde, büyüleyici dekorasyonunda ağırlıyor.Lezzetli ... ( devamı )

31.01.2014
Ekici Peynir ve Daima Gerçekleri Söyleyenler Bu Kez Süzme Peynir için Buluştu!
57 yıldır sadece peynir üreten, Peynir Uzmanı Ekici Peynir’in “Daima gerçekleri söyleyenler tarafından onaylanan peynir” sloganıyla dikkat çeken reklam filmi “Süzme Peynir” ile devam ediyor. Çocuklar bu kez Süzme Peynir’in dayanılmaz ... ( devamı )

20.01.2014
Hem Organik Hem Lezzetli
Kimler tatlı sever?Evet, cevabını duyabiliyoruz.Migros ve Tansaş mağazalarında bulunan Chokoliva, sürülebilir çikolatalı krema. Organik ve sağlıklı olan bu ürün hem damak tadınız, hem de sağlığınız için harika bir lezzet. Eminiz ... ( devamı )

04.10.2013
4 Saatlik Eğitimle Mutfağınıza Yeni Lezzetler Katın
İSMEK’in yiyecek içecek hizmetleri alanında bu yıl vermeye başladığı kısa süreli eğitim programları, çalışma hayatından vakit bulamayanların ilgi odağı oldu. İstanbullular, 4 ve 8 saatlik eğitimlerde şeker hamuru, çikolata, ... ( devamı )
Sektör:
firma: İSMEK

08.03.2013
Ovalı Konya Mutfağı muhteşem lezzetleriyle pek yakında İstanbul Ümraniye’de …
Ovalı Konya Mutfağı; 20 yılı aşkın deneyimiyle K.Çekmece, Başakşehir, Beylikdüzü ve Kartal’daki şubeleriyle İstanbul’ da Konya Mutfağı severlerine başarılı şekilde sunarak bölgede tercih edilen mekânlar arasında yer alan ... ( devamı )

11.01.2013
Osmani Lezzetleri Kendi Evinizde Sofranızda
Yöresel lezzetleri sevenlerin müdavimi olduğu İstinye Park Osmani, her gün değiştirdiği özel menüsü ve birbirinden nefis 100’den fazla çeşit yemeğiyle artık sofranızda. Ocak ayında da devam eden Kars ve Anadolu Kış Günleri ... ( devamı )

11.08.2012
Zengin ve lezzetli Türk Mutfağı neden marka olamıyor?
Türk Mutfağı 2 binden fazla çeşit yöresel yiyecek ve içecekleriyle dünyanın en zengin 3 mutfağından biri, örneğin Türkiye'de tam 291 çeşit köfte var. Zengin ve lezzetli Türk Mutfağı neden marka olamıyor? Destek Patent A.Ş.'nin ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son