07.11.2016
Kyocera’dan Yeni Bir Çözüm Daha: KYOCERA Fleet Services
Kyocera’dan Yeni Bir Çözüm Daha: KYOCERA Fleet Services Kyocera yeni uzaktan bakım ve yönetim aracı KYOCERA Fleet Services çözümünü piyasaya sürdü. Bulutta yer alan bu yeni web tabanlı çözüm, bayilerin ve hizmet sağlayıcıların müşterilerinin ... ( devamı )

12.08.2012
Lee Cooper Bursa mağazası ile yoluna devam ediyor!
Lee Cooper 20. Mağazasını 09 Ağustos Perşembe günü Bursa’da Açtı! 1908’de Doğu Londra’da Middlesex Street’te 94-96 numaradaki harap binalarda doğan 104 yıllık dünya devi Lee Cooper yepyeni koleksiyonu ile Bursa’da ki marka tutkunlarına ... ( devamı )

11.07.2012
Lee Cooper’ dan Yazın Sıcak Günlerinde Elbise ve Eteklerle Farkınızı Ortaya Koyun
Efsane marka Lee Cooper ilkbahar yaz kreasyonunda elbise ve etekleriyle fark edilmemek ve beğenilmemek artık çok zor! Yazın sıcak günlerinde ister gündüz sokakta, alışverişte, plajda; ister yaz gecelerinde en cool en şık kadını ... ( devamı )

07.07.2011
Phılıps Cd4801b Dect Telefon İle Özgürlüğün Keyfi,Üstün Ses Kalitesiyle Birleşiyor
Philips teknolojisiyle üretilen CD4801B dect telefonlar üstün ses kalitesi ile bambaşka bir konuşma deneyimi sunuyor.Gürültü azaltma modu, ve cihaz üzerinde dilediğiniz ses düzeyini ayarlayabildiğiniz özelliği sayesinde en net ses ... ( devamı )

12.05.2011
Lee “Double Denim Look” Dönemi ile Modaya Yön Vermeye Devam Ediyor
İlkbaharın tatlı esintileri sona erip, yazın güneşli yüzü kendini iyice göstermeye başlarken gardırop hazırlıkları devam ediyor. Lee 2011 İlkbahar/Yaz sezonunda da stilinden ödün vermeden hem rahat ve hafif giyinmek hem de şık ... ( devamı )

09.05.2011
Philips LED lamba ya “ENERGY STAR Belgesi”
Philips tarafından üretilen Dünya’nın ilk 60 watt şeffaf lambaya eşdeğer LED lambası, ABD Çevre Koruma Ajansı ve ABD Enerji Bakanlığı tarafından geliştirilen ENERGY STAR belgesi alan ilk LED lamba oldu Philips Aydınlatma, Philips ... ( devamı )

09.05.2011
Lee 2011 İlkbahar Yaz Koleksiyonu nda Denim ve Şambre Kumaşı Buluşturuyor
2011 Yazı Rengini Gökyüzünden Alıyor Jeanler Açık Mavi ve Beyaz’ın Tonları ile Renkleniyor.. Şambre Kumaşlar Denim’i Tamamlıyor... Lee, 2011 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda, yazın parlak ışığı tüm koleksiyona yansıyor, ... ( devamı )

04.05.2011
Philips imaging 2.0 konsepti ile tıbbi klinik görüntülemede (Radyoloji, Nükleer Tıp, Onkoloji) yeni bir çağ:
PET ve MR görüntüleme performansı tek sistemde birleşti; Philips Ingenuity TF PET-MRSağlık ve iyi yaşam alanının lider şirketlerinden Philips; Chicago’da düzenlenen RSNA Kongresi’nde ilk kez duyurduğu ve tıbbi/klinik görüntülemede ... ( devamı )

11.10.2010
Lee Paris Mağazasını Yeniden Tasarladı
Yılların efsane jean markası Lee, Paris Rue des Rosiers’teki ana mağazasının yenilenişini moda ve sanat dünyasından pek çok ünlü simanın katıldığı görkemli bir açılış ile duyurdu. Ünlü DJ’ler Boombass(Cassius) ve Irfaneve ... ( devamı )

17.03.2010
CITROËN DS3, yves saint laurent ileen şık haline büründü
Citroën’in efsanevi modeli DS’den esinlenilerek tasarlanan yeni DS serisinin ilk ürünü DS3 ve moda dünyasında yeni bir çığır açan tasarımcı Yves Saint Laurent özel bir çalışmaya imza attı. Yves Saint Laurent’in kendisiyle bütünleşmiş ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 »»