19.08.2010
Lavazza’dan Serinletici Üçlü
Ice Cappucıno, Iglu, Ice Latte Lavazza, kahve tutkunları için efsanevi espresso’yu, ferahlatıcı bir lezzete dönüştürüyor… Hava sıcak mı sıcak... Hem kahve keyfi yapmak hem de serinlemek mi istiyorsunuz? Lavazza’nın muhteşem ... ( devamı )

10.02.2010
Lavazza, 2010’da 150 Ton Kahve Satacak
Dünyanın en önemli kahve markalarından Lavazza, 2010 yılında Türkiye’de 150 ton çekirdek kahve satacak. Best İthalat İhracat Pazarlama distribütörlüğüyle Türkiye pazarında hedef büyüten Lavazza, Türkiye’deki Best Coffee Shop sayısını ... ( devamı )
firma: Lavazza

04.11.2009
Lavazza’dan sıradışı bir lezzet: Tandem
Dünyanın lider kahve markalarından Lavazza, Tandem’le kahve severlere sıra dışı bir lezzet sunuyor. Lavazza AR-GE departmanı tarafından tasarlanan ve patenti alınan çift bölmeli özel bir bardakta tüketicilerin beğenisine sunulan Tandem, ... ( devamı )

19.10.2009
Lavazza 2010 Takvimi müzik ve fotoğrafı buluşturdu
Dünyanın lider kahve markalarından Lavazza, İtalyan Espresso Deneyimi’ni Lavazza 2010 Takvimi’ni İtalya’da tanıttı. Torino’daki Palazzo Madama’da fotoğraf ve sanatı harmanlayan Lavazza 2010 Takvimi’ni tüm dünyaya anlatıldı. Sanat, ... ( devamı )

08.10.2009
Gerçek kahve keyfi için Lavazza’dan Guzzini
Dünyanın lider kahve markalarından Lavazza, Guzzini espresso makinesi ile kahve keyfini evlere taşıyor. Ünlü Japon tasarımcı Hiroshi Ono tarafından tasarlanan Guzzini espresso makinesi yumuşak hatları ve basit yapısıyla evin her bölümünde ... ( devamı )

24.02.2009
Lavazza’dan iki keyif noktası: Maslak ve Profilo Kafeleri
İtalya'da ve Avrupa'nın birçok kentinde en çok tercih edilen kahve markası LAVAZZA, seçkin kahve ürünlerinin yanı sıra açtığı cafeleriyle de adından söz ettiriyor. LAVAZZA'nın "Best Coffee Shop" ismiyle hizmet veren iki kafesi, Maslak'ta ... ( devamı )

30.01.2009
Kahve tutkunu aşıklar için…
14 Şubat'ta kahve fanatiği sevgililer için en özel hediye, Lavazza'dan geliyor. Mükemmel kahve ve kahvenizi keyifle hazırlamak için La Cafetiere'den french press bir arada LAVAZZA'dan… Bu sürpriz paket LAVAZZA logolu shoplarda ve kafelerde.... ... ( devamı )
Sayfalar:
1