19.08.2010
Lavazza’dan Serinletici Üçlü
Ice Cappucıno, Iglu, Ice Latte Lavazza, kahve tutkunları için efsanevi espresso’yu, ferahlatıcı bir lezzete dönüştürüyor… Hava sıcak mı sıcak... Hem kahve keyfi yapmak hem de serinlemek mi istiyorsunuz? Lavazza’nın muhteşem ... ( devamı )

04.11.2009
Lavazza’dan sıradışı bir lezzet: Tandem
Dünyanın lider kahve markalarından Lavazza, Tandem’le kahve severlere sıra dışı bir lezzet sunuyor. Lavazza AR-GE departmanı tarafından tasarlanan ve patenti alınan çift bölmeli özel bir bardakta tüketicilerin beğenisine sunulan Tandem, ... ( devamı )

23.09.2009
Sonbahar bu lezzetlerin büyüsüne kapılıyor
Lezzetli kahvelere eşlik eden keyifli sohbetlerin vazgeçilmez mekânı Gloria Jean’s Coffees, sonbaharı yeni içecekleri Chocolate Macadamia Latte ve Chocolate Macadamia Chiller ile karşılıyor. Gloria Jean’s Coffees’te bu sonbahar kahveseverler, ... ( devamı )

12.05.2009
Bahar geldi, Caffe Latte’ler dondu: Frappé Latte
Baristaların elleriyle hazırladığı kahveler ve Akdenizli ruhlu yiyecekleriyle kendine özgü hayran kitlesi yaratan Caffé Nero, kahve içerken serinlemek isteyenlere lezzetli bir alternatif sunuyor. Baharın enerjisinin yansıdığı şu günlerde ... ( devamı )

17.03.2009
Karamel dünyasına nefis bir yolculuk!
Gloria Jean’s Coffees, karamelin doyumsuz tadına karşı koyamayanlara, özel bir içecek olan “Mocha Caramelatte”yi öneriyor. “Mocha Caramelatte”, kahve severleri asla hayır diyemeyecekleri heyecan dolu nefis bir karamel yolculuğuna davet ... ( devamı )
Sayfalar:
1