09.05.2011
Profilo nun yeni buzdolaplarında bulunan gıda koruma sistemleri ile meyve ve sebzeler bir hafta boyunca tazeliğini koruyor
Dayanıklı ev aletleri ile yaşamı kolaylaştıran ve kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik üstün teknolojili ürünleri en yalın haliyle sunan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin yeni buzdolabı serisinde meyve ve sebzeler için Teleskopik ... ( devamı )
firma: Profilo

05.05.2011
Bıoxcın Forte Şampuan Saçlarınızı Güneşin Zararlı Işınlarından Koruyor
Saç dökülmelerine karşı bitkisel çözüm sunan BIOXCIN FORTE şampuan ile saçlarınızı güneşin zararlı ışınlarından da koruyabilirsiniz Yaz aylarının keyfini çıkarmaya az kaldı. Peki, siz yazın tadına varırken saçlarınızı ... ( devamı )

22.04.2009
Beysukent Beyaz İnci Evleri Ankara’da yeşili koruyor
Ankara’nın hızla gelişen ilçesi Yenimahalle’ye bağlı Çayyolu’nda yer alan Beysukent Beyaz İnci Evleri, 10800 metrekarelik proje alanında, 4600 metrekare yeşil alan ayrıcalığı sunuyor. Yeşilin huzuru ile şehrin hareketli yaşamını ... ( devamı )

23.02.2009
Barbie Parmak Kız ile dünyayı koruyor
Tüm dünyada kız çocuklarının en iyi oyun arkadaşı olan Barbie, yeni sürprizi ile miniklerin kalplerini fethetmeye hazırlanıyor. Miniklere piyasaya çıktığı ilk günden beri yaşadığı maceralar ve örnek olduğu çeşitli meslekler ile ... ( devamı )

30.10.2008
Iron Mountain dünyanın verisini koruyor
S&T Bilişim Çözümleri, IDC tarafından 22 Ekim'de düzenlenen "Sanallaştırma ve Yeşil Veri Merkezleri Konferansı"nda Iron Mountain Digital çözümlerini tanıttı.S&T Bilişim Çözümleri, IDC tarafından 22 Ekim'de İstanbul Swissôtel'de ... ( devamı )
Sayfalar:
1