22.07.2011
Konut kredisi isteyenlerin geliri 3 bin TL’nin altında
Konut kredilerine ilgi gösteren her üç kişiden ikisinin geliri 3 bin TL’nin altında. Konut kredisiyle ilgilenen her dört kişiden üçünün yaşı ise 20 ile 40 arasında değişiyor.Karşılaştırma sitesi Enuygun.com tarafından örnekleme ... ( devamı )

08.07.2011
TEB Konut Kredisi
TEB Konut Kredisi’nin sunduğu uzun vade, düşük taksit seçenekleri ile kira öder gibi ev ve iş yeri sahibi olabilir, hayallerinizdeki yere kolayca kavuşabilirsiniz.Gerekli belgeleriniz ile şubelerimize uğrayarak konut kredilerimizden size en ... ( devamı )

28.05.2010
Aldığınız konut kredisi için refinansman düşünüyorsanız daha fazla beklemeyin!
Tarafsız ve bağımsız karşılaştırma sitesi Enuygun.com Baş Analisti Betül Sungurlu, aldıkları konut kredilerine yönelik refinansaman düşüncesi içinde olanların konuyu en hızlı şekilde değerlendirmeleri gerektiğine dikkat çekiyor. ... ( devamı )

07.12.2009
DenizBank’tan Konut Kredisi Alana Yeni Yıl Hediyesi Lcd Tv!
DenizBank, Aralık ayı boyunca mortgage kredisi kullanarak ev sahibi olan müşterilerine LCD televizyon hediye ediyor.Sahip olduğu finansal süpermarket anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ve özel çözümler sunan DenizBank, ... ( devamı )

19.08.2009
ING Bank konut kredisi faizlerini indirdi
Konut kredisi pazarında son günlerde yaşanan hareketlilik ING Bank’ın konut kredisi faizlerine de yansıdı. ING Bank, 19 Ağustos 2009 tarihi itibariyle konut kredisi faizlerini % 0. 79’a kadar çekti.Buna göre 3–12 ay vadeli konut kredisi ... ( devamı )

13.04.2009
RE/MAX ve ING Bank’tan, ’eğitime destek veren’ konut kredisi
RE/MAX Türkiye ve ING Bank, RE/MAX müşterilerine daha avantajlı konut kredisi kullandırmak üzere, işbirliği protokolü imzaladı. Her iki kuruluş işbirliği protokolüne kurumsal sosyal sorumluluk anlayışlarını da yansıtarak, RE/MAX’in ... ( devamı )
Sayfalar:
1