22.04.2014
ERA Türkiye, İstanbul Aydın Üniversitesi ‘Kariyer Günleri’ne katıldı
ERA Türkiye Eğitim Müdürü Aynur Dinçel, İstanbul Aydın Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen Kariyer Günleri’nde Gençlerle bir araya geldi. Sektöre güven odaklı bir bakış açısı kazandırmak hedefiyle faaliyetlerini ... ( devamı )
Sektör:

14.05.2013
Yardımcı Doçent Doktor Tahsin Görgülü Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzman Parlak Kariyerindeki Kilometre Taşları
Dr. Tahsin Görgülü, 1979'da Konya’da doğdu. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimi hayatına 2004 yılında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve ... ( devamı )

25.03.2013
Girişimcilik Engel Tanımaz Projesi ve Hemenisara.com
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imzalanan protokole göre engellilerin girişimcilik konusundaki yeteneklerini açığa çıkarmak ve kendi işlerini kurmalarını sağlamak amacıyla ... ( devamı )

25.03.2013
Geçici iş ilişkisi 500 bin kişiyi iş sahibi yapacak
Hemenisara.com’un da liderlerinden biri olduğu kariyer siteleri platformu, yeni yasa ile birlikte gelecek revizyonlara hazırlanıyor. Özellikle Amerika ve Avrupa'da yaygın bir şekilde kullanılan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ... ( devamı )

25.03.2013
Hemenisara.com 2013’ü Altın Yılı Olarak Hedefliyor
İşverenlerin, insan kaynakları profesyonellerinin en çok ihtiyaç duyduğu nitelikli aday havuzuna ulaşmanın; en kolay ve en hesaplı yolu olmayı kendine ilke edinen hemenisara.com, her gün geliştirdiği kullanım ayrıcalıkları ve avantajlarıyla, ... ( devamı )

25.03.2013
Kariyer Portallarından Beklenti Giderek Artıyor
Firmaların aday araştırma süreçlerinde en çok kullandıkları kaynaklardan biri olan kariyer portalları firmaların beklentilerini karşılamakta ivme kaybediyor. Özellikle uzun yıllardır sektörde lider olan firmalar etkin özgeçmişlere ... ( devamı )

22.02.2012
İnsan Kaynakları Danışmanlığı Alanında İnsana Saygı Ödülü Bu Yıl da Akkariyer Danışmanlık’ ın Oldu
İnsan kaynakları alanındaki başarılı çalışmaları öne çıkarmak ve kamuoyu ile paylaşmak amacıyla Kariyer.net ‘in düzenlediği İnsana Saygı Ödülleri kapsamında AKkariyer Danışmanlık, İnsan Kaynakları Danışmanlığı alanında ... ( devamı )

27.12.2011
Akkariyer Danışmanlık’ tan Sizden Biri Projesi ile TEV’ e Destek
Türkiye’nin önde gelen danışmanlık firması olan AKkariyer, özel eğitimleriyle sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Sadece AKkariyer Danışmanlık’a özel olan Sizden Biri Projesi kapsamında Türk Eğitim Vakfı (TEV) ekibinin geliştirmesi ... ( devamı )

21.08.2011
Number One İş “Bu İşe Şans Ver“ İş ve Eleman bulmanın en güvenilir yolu
Türkiye de İnsan Kaynakları Sitesi grubunda öne çıkmayı hedef alan Number One İş www.numberoneis.com 'la İş ve Eleman bulmanın keyfini yaşayın.Ücretsiz olarak yayınlanmakta olan sitemize ilan ve reklamlarınızı kolaylıkla verebilirsiniz.Google ... ( devamı )

09.08.2011
Eğitişim Kariyer Enstitüsü Satış Yöneticiliği Görevini Andaç Murat Üstlendi
Bir Youtholding Grup Şirketi olan Eğitişim Kariyer Enstitüsü’nün Satış Yöneticiliği görevine Andaç Murat atandı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olan Murat, kariyerine Radikal Gazetesi’nde ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son