15.01.2014
Kanz ‘Etiketin Yarısı’ İndirim Fırsatı!
Kanz 2013/2014 Sonbahar-Kış koleksiyonlarında yer alan şık ve özgün tasarımlarda, etiketler yarıya indi. Canlı ve neşeli modelleriyle miniklerin beğenisini kazanan marka, kışa stil dolu bir başlangıç için sımsıcak indirimler sunuyor… ... ( devamı )
Sektör:
firma: Kanz

27.08.2012
Çocuğumuza Araç Gereç Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
Kanz ve S&D Araç-Gereç Satış Müdürü Ayşen Okşak sorularınızı canlı olarak yanıtlıyor... Kanz’dan anne babalara canlı destek devam ediyor. Hem bizim hem de bebeklerimizin ... ( devamı )
firma: Kanz

18.07.2012
Kanz ve S&D Satış Müdürü Aslı Kaya Sorularınızı Bekliyor
Yazın gelmesiyle birlikte üzerimizdeki fazlalıkları atıyoruz... Peki ya hassas bebeğimiz için yazın sıcaklarında ne tür giysiler tercih etmeliyiz? Bebeğimizin sağlığına zarar vermeyecek kıyafetler hangileri? Bebeğimizin gardırobunda ... ( devamı )
firma: Kanz

10.07.2012
Bu Yaz Pampolina Şıklığını Yaşayın
Hollywood yıldızlarının çocukları için tercih ettiği, şık ve özgün tasarımlarıyla büyükleri kıskandıran Pampolina markası Kanz ve S&D mağazalarındaki 2012 ilkbahar/yaz koleksiyonu ile büyük beğeni topluyor. 0-14 yaş ... ( devamı )

03.07.2012
Yaz için bebeğimize hangi giysileri seçelim?
Yazın gelmesiyle birlikte üzerimizdeki fazlalıkları atıyoruz... Peki ya bebeğimizi nasıl giydirmeliyiz? Bebeklerin cilt yapıları büyüklerden daha farklı ve hassastır. Bu sebeple yazın onların rahat edebileceği uygun giysiler ... ( devamı )

19.04.2012
23 Nisan’a özel %23 İndirim!
Kanz’dan tüm çocuklara 23 Nisan hediyesi! 20-24 Nisan tarihleri arasında bir Kanz veya S&D mağazasına uğrayın, 2012 ilkbahar/yaz koleksiyonu giyim ürünlerine ve aksesuarlara %23 indirimle sahip olun. Fırsatı kaçırmamak için acele ... ( devamı )
firma: Kanz

16.01.2012
Anne ve Anne Adaylarına Uygun İç Giyim Ürünleri Kidycity. com’ da!
Anne adayları ve yeni annelerin kullandıkları iç giyim ürünlerinin, pijamaların rahatlığı ve sağlıklı olması çok önemli. Çocuklarınızın olduğu kadar sizin de sağlığınızı ve rahatınızı düşünen kidycity.com’da anne ve ... ( devamı )
Sektör:

03.01.2012
Oyuncak kidycity’ den alınır!
Çocuk denilince akla gelen ilk şey şüphesiz oyunlar ve oyuncaklar. Oyun oynamak, bir çocuk için eğlenmenin yanı sıra, onun gelişimine katkı sunan bir durum. Çocuklar oynayarak, oyun kurarak büyüyor ve gelişiyorlar. Kidycity.com’da çocukların ... ( devamı )

02.01.2012
Kanz ve S&D mağazalarında Etiketin Yarısı dönemi başladı!
Yeni yıla girerken çocuğunuza bir şıklık yapın. Tüm dünyada çocuk modasına yön veren Kanz ve mağazalarında yılbaşına özel etiketin yarısı dönemi başladı. Çocuk tekstili, aksesuarlar, battaniyeler, pijamalar, iç giyim ürünleri ... ( devamı )
firma: Kanz

27.12.2011
Kidycity. com’ da Etiketler Yarıya İndi!
Yeni yılda bütün gözler çocuğunuzun üzerinde olacak! Bebek ve çocukların tüm ihtiyaçlarına yönelik yüzlerce markayı ve binlerce çeşit ürünü bir arada bulabileceğiniz ... ( devamı )
Sektör:
Sayfalar:
1 2 »»