27.10.2014
Niloya Türkiye’de ilk kez ACity’de, Sen Neredesin?
ECE Türkiye tarafından yönetilen ACity Alışveriş Merkezi yenilenen yüzü ve yepyeni mağazaları ile çok renkli ve de keyifli etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Çocukların sevgilisi Niloya Türkiye’de ilk kez ACity Alışveriş ... ( devamı )
Sektör:
firma: A City

02.05.2014
Resim İstanbul’da lansman kampanyası ilk ve son kez 31 Mayıs’a kadar uzatıldı
Sancaktepe’de Ortadoğu Grup tarafından inşa edilen Resim İstanbul, Nisan ayında büyük ilgi gördü. Satış ofisinde yaşanan bu yoğunluk üzerine Ortadoğu Grup ilk ve son kez lansman kampanyasını 31 Mayıs’a kadar uzatma kararı aldı. ... ( devamı )

24.04.2014
Fiat Freemont’tan Nisan kampanyası devam ediyor
Fiat Freemont, 2013 modellerinde nisan ayı boyunca Yüzde 0 faizli Yarısı Peşin Yarısı Seneye kredi seçeneğiyle satışa sunuluyor. Fiat Freemont, 2013 modellerinde Nisan ayı boyunca Yüzde 0 faizli Yarısı Peşin Yarısı Seneye kredi seçeneğiyle ... ( devamı )
Sektör:
firma: Fiat

21.04.2014
Eski Bilgisayarı Bırak Yenisini Al
Türkiye’den en yaygın bayi ağı ile sektörün lider firması Casper, şimdi de Türkiye’nin teknolojisini yeniliyor. Casper, çalışır durumdaki eski bilgisayarlarını bayilerine getiren tüketicilere 300 TL indirim sağlayarak, en çok ... ( devamı )

11.02.2014
Sevgililer Günü Hediyesi CarrefourSA Karşıya AVM\’de!
Özel günlerde düzenlediği kampanyalar ve etkinlikler ile tanınan CarrefourSA Karşıyaka AVM’den Sevgililer Günü’ne özel bir sürpriz kampanya daha!ECE Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilen CarrefourSA Karşıyaka AVM, 12-13-14 Şubat ... ( devamı )

24.01.2014
David Beckham, H&M için yeni bir kampanyada yer alıyor!
David Beckham, David Beckham Bodywear for H&M’in bahar koleksiyonunu tanıtmak için yeni bir kampanyada yer alacak. “Sürücü” ve “Sadece Tanrı Affeder” filmleriyle tanınan yönetmen Nicolas Winding Refn tarafından çekilen kampanya, ... ( devamı )
Sektör:
firma: H&M

06.12.2013
Sinema Keyfi Maltepe Park Cinemaximum’da Yaşanır!
Sinema Keyfi Maltepe Park Cinemaximum'da Yaşanır! Sen de çekilişimize katıl, kazanan 5 şanslı kişiden biri ol, bedava sinema biletiyle sinema keyfini ikiyle katla! Çekilişe buradan katılabilirsiniz: http://goo.gl/di4XWP... ( devamı )
Sektör:

20.11.2013
Darty’nin İndirimleri Bu Hafta’da Kazandırıyor
Elektronik ve beyaz eşya perakende markası DARTY, 21 – 27 Kasım tarihleri arasında yeni bir kampanyayla tüketicilerin karşısına çıkıyor. DARTY, yeni kampanyasında dizüstü bilgisayar, akıllı telefon, LED TV ve buzdolabı gibi ürünlerde ... ( devamı )
firma: Darty

24.10.2013
Ziraat Bankası Başakkart ve GO’dan çiftçilere destek veren kampanya
GO yakıt istasyonlarında, Ziraat Bankası Başakkart sahiplerine büyük avantajlar sunuluyor:Ziraat Bankası Başakkart sahibi çiftçileri, GO yakıt istasyonlarında büyük avantajlar bekliyor. Kampanya kapsamında; GO istasyonlarında çiftçilere, ... ( devamı )

01.07.2013
Kadınların Yüzünü Güldüren Kampanya
ÉEOSE, kadınları çok mutlu edecek yeni bir kampanya başlattı. EEOSE Kaş ve Kirpik Bakım Serumu alana, 34 TL değerindeki EEOSE Yavaş Uzayan Saçlar İçin Şampuan hediye. Kaş ve Kirpik Serumu ile sizi hayal ettiğiniz bakışlara kavuşturan ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son