15.04.2014
SafetyGO - İş Güvenliği ve Outdoor’da Kalite ve Şıklık
İş güvenliği ve outdoor kıyafetlerinde yeni bir soluk:SafetyGO.netSafetyGO.net Red Wing, Irish Setter, Dickies, Terra ve Vasque gibi, alanlarında uzman markaların ürün satışını gerçekleştiriyor. Avcılık, outdoor ve iş güvenliği giysilerinde ... ( devamı )

12.11.2012
Yaşam kalitesini ve vücut direncini artıran beslenme önerileri
Kanserde doğru beslenme Yaşam kalitesini ve vücut direncini artıran beslenme önerileri İyi bir beslenme, sağlıklı bir mutfakla başlıyor. Mutfağınıza sağlıklı malzemeler girmiyorsa, o mutfaktan sağlıklı yemeklerin çıkması ... ( devamı )

11.08.2012
TPC’ ye uluslararası kalite ödülü
Websitemiz " http://www.turkishpaintings.com ", Business Initiative Directions (BID) tarafından, her yıl düzenli olarak verilen ve dünyanın en prestijli ödülü olan "World ... ( devamı )

28.06.2012
Costa Group Kalitede Lider Kuruluş Olarak Uluslararası Yıldızlığını Tescillendi
Costa Group, inşaat sektöründeki yatırımlarıyla Business Initiative Directions'ın (BID) Paris’te düzenlenen 2012 Uluslararası Kalite Ödülleri’nde, kalite anlamında ‘uluslararası yıldız’ unvanıyla Altın Kategoride Liderlik Ödülü’nün ... ( devamı )

22.05.2012
Armut.com ile kaliteli nakliyeci, boyacı ya da fotoğrafçılara ulaşmak artık çok kolay!
Armut.com ile kaliteli nakliyeci, boyacı ya da fotoğrafçılara ulaşmak artık çok kolay!Türkiye’de bir ilk olan sanal hizmet pazarı armut.com, 300 meslek dalında, 2.000’i aşan hizmet vereniyle kolay ve güvenilir bir şekilde hizmet ihtiyaçlarını ... ( devamı )

16.02.2012
İstanbul Avrupa Yakasındaki Konut Projeleri: Fiyatlar, Mortgage Seçenekleri
İstanbul’da yaz aylarında başlayan konut projelerinin satışlarında hareketlenme görülmektedir. Yeni yıl ile birlikte artan kampanyalar müşterileri bu projelere çekmekte; talebi gören diğer proje sahipleri ise yeni kampanyalara girişmektedir. ... ( devamı )

01.12.2011
20. Kalite Kongresi’ nde Türk eğitim sistemi sorunlarına cevap arandı
Türkiye’de eğitim alanında fark yaratanlar, KALDER 20. Kalite Kongresi’nde “eğitimde dünya standartlarında neredeyiz?” sorusuna cevap aradı. Okan Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Bekir Okan, Sakarya Üniversitesi Rektörü ... ( devamı )

24.11.2011
Eğitimdeki farklılıklar 20. Kalite Kongresi’nde tartışılıyor
Okan Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Bekir Okan, Türkiye Kalite Derneği’nin (KALDER) düzenlediği 20. Kalite Kongresi’nde bir konuşma yapacak. “Fark Yaratmak” temalı kongrenin “Fark Yaratanlar: Eğitim” başlıklı oturumunda konuşacak ... ( devamı )

22.11.2011
Servis İstanbul Kaliteli ,Hızlı ve Güvenilir Hizmet Anlayışı ile Ev dışı Tüketim Sektörünün Lideri Olmaya Devam Ediyor
Servis İstanbul kimdir? Otel, restoran, cafe, hastane gibi kurum ve ofisler başta olmak üzere her türlü kuruluşun profesyonel temizlik ve gıda ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Servis İstanbul ev dışı tüketim alanında ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son