25.05.2015
Çevirmenin 2 Dostu: Kahve ve Yeminli Sözlük
Google ve Yeminli Sözlük El EleTüm bunların yanında ve Google’ın eşsiz tasarımı sayesinde artık çevirmenler Google’da aradıkları kelimenin yanına yeminli yazarak Yeminli Sözlük sitesinin tüm inceliklerini keşfetmeyi öğrendiler. ... ( devamı )

14.04.2014
Hayal Kahvesi Shining Stars: Radio Moscow Turnesi
Hayal Kahvesi Shining Stars: Radio Moscow TurnesiTürkiye\'nin en yeni eğlence konsepti Hayal Kahvesi Shining Stars, 15-17 Nisan’da Ankara, İzmir ve İstanbul’da Radio Moscow’u ağırlıyor. Hayal Kahvesi Shining Stars, dünyanın farklı coğrafyalarının ... ( devamı )
Sektör:

13.01.2014
Sevginizi göstermek için bir kahve yeter
“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, espresso ve kahve makinesiTES50321 RW VeroCafe Latte ile en sevdiğiniz kahveye kolayca ulaşıp duygularınızı ... ( devamı )
firma: Bosch

09.01.2014
Sevdiğinizi mutlu etmenin en keyifli yolu…
Bu yıl Sevgililer Günü’nde sevdiğinize NESCAFÉ® Mycafé® ile sıcacık ve keyifli kahve molaları hediye edin! Sadece NESCAFÉ® GOLD kullanarak Latte, Cappuccino, Espresso ve iki boyda köpüklü sade kahveyi mükemmel lezzetle hazırlayan NESCAFÉ® ... ( devamı )
firma: Nescafé

25.02.2013
Sarıgül, “Kavgalı Değil, Kahveli Siyaset” dedi
Kadının siyasetteki yerine ve önemine değinen, “kavgalı değil, kahveli siyasete buyurun” sloganı ile devam eden “Kahve Bahane, Siyasi Sohbetler Şahane” buluşmalarının bu ayki konuğu, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ... ( devamı )

04.09.2012
Kahve Dünyası Dondurmayla %40 Büyüyecek
Geçtiğimiz yıl dondurma üretimine başlayan Türkiye’nin en büyük kahve ve çikolata zinciri Kahve Dünyası, günlük sütle hazırlanan sağlıklı ve taze dondurmasının da katkısıyla 2012 sonunda %40 büyümeyi hedefliyor. Kahve Dünyası’nın ... ( devamı )

22.02.2012
Pervin Bulgak Vücudumuzu yaza hazırlama zamanı geldi… Selülit ve ödemlerinizden kurtulun
Adım adım yaza yaklaştığımız bugünlerde, güneşli günlere selülitsiz girmek ve kışın vücudumuzda biriken ödemi atmak için hazırlıkları başlatma zamanı geldi. Biyolog-Kozmetolog Pervin Bulgak’ın evde kolayca hazırlayabileceğiniz ... ( devamı )

07.02.2012
Sevgililer Günü’ne Şık ve Sade Bir Hediye: Concept Sade
Sevgililer Günü’nde sevdiğiniz kişiye SaDe şıklığı yaşatın. Tamamen doğal, yüzde 100 pamuklu kumaşlarla hazırlanan Concept SaDe’nin tişört ve şalları; Beypazarlı kadınların el yapımı sırma, pul ve örgü nakış işlemeleri, ... ( devamı )

25.07.2011
İftar saatinin keyfi Osman Bey Kahvesi nden
İlk hazır Türk usulü kahve olan Osman Bey Kahvesi, yaz aylarına denk gelen Ramazan ayı için iftar saatinde hem mekanlarda hem de evlerde uygulanabilecek hızlı çözümler sunuyor. Osman Bey Kahvesi’ni iftardan sonra pratik bir şekilde 30 saniye ... ( devamı )

06.07.2011
Tchibo dan Afrika Esintisi
Renklerin enerjisini üzerinizde hissedin… Desenleri ve renkleri ile büyüleyecek kıyafetler ve aksesuarlar, Tchibo’nun yeni temasında sizleri bekliyor. Afrika’nın renklerinin dokusunu taşıyan giysiler şıklığınıza şıklık ... ( devamı )
firma: Tchibo
Sayfalar:
1 2 3 »» son