09.08.2019
İzmir\’de indirimli fiyatlara beyaz eşya klima tamiri ve bakımı !
Beyaz Eşya Klima Servisi bugün teknik servis statüsünde tüm İzmir\'de hizmetlerini sürdürmeye devam eden bir teknik servis firmasıdır.Beyaz Eşya Klima cihazlarının tümüne teknik destek sağlamak amacı ile kurulmuş İzmir Beyaz Eşya Servisi ... ( devamı )

28.03.2015
Kışkırtıcı Mermer Teknolojisi Fuar İzmir’de!
25-28 Mart 2015 tarihleri arasında Fuar İzmir’de düzenlenen Mermer Fuarına “Kışkırtıcı Mermer Teknolojisi” damga vurdu!Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=lXX4tzj9-mIKışkırtıcı Mermer Teknolojisi ile mermer sektörüne yeni ... ( devamı )

28.11.2014
İzmir CarrefourSA Karşıyaka AVM’de ‘Görmediklerimiz’ Var
ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan CarrefourSA Karşıyaka AVM, fotoğraf sanatçısı Turgut Tarhan’ın Türkiye’nin dört bir yanından çektiği fotoğraflardan oluşan “Görmediklerimiz” sergisine ev sahipliği ... ( devamı )

09.04.2014
İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü öğrencileri, MONDIAL’i fabrikasında ziyaret etti…
İzmir Ekonomi Üniversitesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Murat Bengisu, Öğr. Gör. Dr. Elif Kocabıyık ve Ar. Gör. Özgür Deniz Çetin koordinatörlüğünde, Endüstriyel Tasarım Bölümü öğrencileri 4 Nisan 2014’te Mondial ... ( devamı )

15.01.2014
Eğlenceli Bilim yarı yıl tatili boyunca CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi’nde minik ziyaretçilerimiz ile birlikte olacak...
Amerika’da 1994 yılında High Touch High Tech adıyla kurulan Eğlenceli Bilim Programları ile her yıl binlerce çocuk bilimin olağanüstü dünyası ile tanışıyor. Tatil boyunca hafta içi her gün CarrefourSA Karşıyaka AVM’de çocuklar ... ( devamı )

15.01.2014
Yavuz Seçkin, taklitleri ve birbirinden komik hikâyeleri ile CarrefourSA Karşıyaka AVM ziyaretçilerini gülmekten kırıp geçirecek.
Yaptığı etkinlikler ile hafta sonlarının keyfini artıran CarrefourSA Karşıyaka AVM, 25 Ocak Cumartesi günü ünlü komedyen Yavuz Seçkin’i ağırlıyor. “Yavuz’un Minibüsü” adlı programıyla yayın hayatına başlayan Yavuz Seçkin, ... ( devamı )

13.01.2014
Ünlü astrolog Rezan Kiraz İzmir’de...
CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi 2014 yılında da etkinliklerine devam ediyor. 7’den 70’e herkesin takip ettiği, ünlü astrolog Rezan Kiraz CarrefourSA Karşıyaka AVM’de burçları yorumlayarak, 2014 yılına dair ipuçları verecek. ... ( devamı )

22.07.2013
İzmir Gourmet Guide 2013
BASIN BÜLTENİ İzmir Gourmet Guide 4.sayısı ile okuyucuları ile buluşuyor. Mandal Ajans tarafından her yıl hazırlanan İzmir’in ilk videolu interaktif rehberi İzmir Gourmet Guide, 464 sayfa ve 1484 mekân seçeneğiyle okuyucularıyla ... ( devamı )

02.05.2013
İstanbul’dan Aldığınız Bir Makyaj Kutusu İzmir’de Yaşayan Bir Kadının Hayatını Değiştirebilir mi?
Nasıl? diye düşünebilirsiniz… Teknoloji ve insan emeği bir araya gelince her şey mümkün. Vitrinde bir elbise gördünüz. Bayıldınız, pahalı da. Ama o paraya değer, ne de olsa çok beğendiniz. İlk gün üstünüze giydiniz işe ... ( devamı )

30.10.2012
Royal Mum ürettiği mumlar ile tüm dünyanın beğenisini topluyor.
Royal mumMumlar çok değişiklik amaçlarla günlük yaşamımızda kullanılır. Güzel kokulu son derece şık görünümlü bir mum bazen sevdiklerimiz ve onları evi için çok ideal bir hediye olabilir. Hediyelik eşya seçerken sevdiklerinizin ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son