29.10.2017
Alışkanlıkları Değiştirecek Bir Alışveriş Sitesi
Alışkanlıkları Değiştirecek Bir Alışveriş Sitesi İnternette aradığımız zaman bulamadığımız, hayatımızda pek önem vermediğimiz ancak yokluğunda eksikliğini hissettiğimiz ürünleri bulabileceğimiz bir site var. 1dahasoyle.com, ... ( devamı )

13.02.2017
Kilsan’ın internet blogu kilsanblog.com açıldı
Kilsan’ın mimari blogu açıldı Kırmızı toprak sektöründe 65 yıllık deneyime sahip olan Kilsan, sosyal yaşama dokunmaya devam ediyor. Estetik, farklı, çevreci yapılar, mimari izler bırakan mimar ve mühendisler, ekolojik gelişmeler, ... ( devamı )

30.06.2016
İnternette Limitsiz İlan Özgürlüğü
Evindeki kullanmadığı eşyaları satmak isteyen internet kullanıcıları, çeviri yaparak para kazanmak isteyen üniversite öğrencileri ve portföyünün tamamını yayınlamak isteyen galeri ve emlakçılar ilan verirken takıldıkları günlük ... ( devamı )

13.01.2015
Bisiklet.com İnternetten Alışverişte Güvenli
Bisiklet ve bisikletin içerisinde olduğu her şeyin güvenle alınıp satılabileceği Bisiklet.com, alışverişte bisiklet meraklılarının sınırlarını zorluyor. Yakında Beta yayınından da çıkacak olan Bisiklet.com, bisiklet ekonomisinin ... ( devamı )

11.04.2014
Portakal Diyarı ve Finike Portakalı Üzerine...
Bu hafta size Antalya’nın yeni ve taze lezzetlerinden söz edeceğiz. Konya Yerel Haber ve Antalyabook ekibi olarak Finike’ye uğradık ve Portakal Diyarı‘nın kurucusu Turgut Aksoy ile keyif dolu bir söyleşi yaptık. Aynı zamanda Portakal ... ( devamı )

14.02.2014
İnternet oyunları hafıza geliştirmek için kullanılabilir mi?
Koç Üniversitesi tarafından geliştirilmekte olan ve tamamen internet üzerindençalışan ‘Gritty Games’ insan belleğini geliştirerek dikkat eksikliği, hiperaktivite bozukluğu ve öğrenme gibi sorunlarda destek programı olmayı hedefliyor.Koç ... ( devamı )

26.12.2013
Mobil reklamcılıkta yeni bir isim: ReklamMobi
Internet reklam networkü ReklamStore mobil reklamcılık sektörüne yeni hizmeti ReklamMobi ile giriyor. 12 Aralık 2013, İstanbul – Internet reklamcılığının önemli oyunucularından biri olan ReklamStore mobil cihazlarda artan trafik ... ( devamı )

13.12.2013
ReklamStore logosunu yeniledi
Internet reklam networkü ReklamStore ve bünyesinde yer alan ReklamAction logolarını yeniledi. 06 Aralık 2013, İstanbul – 2007 yılında görüntülü reklam ağı olarak kurulan, sektörün ve kullanıcılarının ihtiyaçları doğrultusunda ... ( devamı )

21.01.2013
Jain Sulama Growtech Fuarında İnternet Mağazasının Lansmanını Yaptı
Türk tarım sektörünün en önemli buluşma platformu olan ve bu yıl 12.si düzenlenen Growtech Eurasia; Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı'nda, e-ticaret sitesi jainsmarket.com.tr’yi sektörün önde gelenleri, bayiler ... ( devamı )

02.11.2012
Ekonominin yeni boyutu bu zirvede tartışılacak...
8 – 9 Kasım Hilton Convention Center’da E-Baltaş Coproline ev sahipliği ve Turkcell ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan zirvede ekonominin yeni boyutu masaya yatırılacak.E-Ticaret’in günümüz ekonomisine sağlamış olduğu kolaylıkların ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son