09.05.2011
Intel yöneticileri Kadınların Davosu nda
Intel Yönetim Kurulu Başkanı Jane Shaw ve Intel Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Bölge Direktörü Ayşegül İldeniz, 5 – 7 Mayıs’ta İstanbul’da düzenlenen 21. Küresel Kadın Konferansı’nda yer aldı. Kadınların Davosu’nda ... ( devamı )

05.05.2011
Dünyanın en büyük bilim yarışmasına 8 Türk projesi gidiyor
8 – 13 Mayıs tarihleri arasında Los Angeles’ta düzenlenecek olan 62. Intel Uluslararası Bilim ve Mühendislik Fuarı’nda (ISEF) Türkiye’yi temsil edecek projeler belirlendi. Bu yıl yarışmada ülkemizi TÜBİTAK ve INEPO tarafından ... ( devamı )

27.04.2011
intel Üst Seviyeli Notebook Ürünlerindeki Satışını Arttıran Casper’ı ödüllendirdi.
Üst seviye notebook ürünlerindeki satışlarını yüzde 33 oranında arttıran Casper dünya teknoloji devi Intel tarafından “2010 – Üst Seviye Notebook Ürünlerindeki Satış Başarı Ödülü”ne layık görüldü. 2010 yılında ... ( devamı )
firma: Casper

23.07.2010
Oracle, “Oracle® Business Intelligence 11g” Sürümünün Hazır Olduğunu Duyurdu
İlişkisel ve OLAP Analizlerini Entegre Eden Yeni Sürüm, Kurumsal Raporlama, Ölçüm Sistemleri, Görselleştirme ve İşbirliği Anlamında da Yeni Özellikler Sunuyor · Oracle, müşterilerin daha iyi iş öngörüleri sağlamaları ve ... ( devamı )

05.02.2010
Öğretmenlerle Online İngilizce Eğitimi
İnterokul.com Türkiye’de online İngilizce eğitimini canlı öğretmenler eşliğinde yürüten ilk kurumdur. Sanal dersliklerde ve canlı online öğretmenlerle yapılan derslerde geleneksel dil öğretim metotlarının yanı sıra Internet ve elektronik ... ( devamı )

24.11.2009
Öğretmenler bilgisayar ve teknolojiyle mucizeler gerçekleştirdi
Türkiye çapında 500’e yakın öğretmenin, öğrencileriyle birlikte gerçekleştirdikleri birbirinden heyecan verici projeyle katıldığı teknoloji yarışında ipi Eskişehir’den Melahat Ünügür İlköğretim Okulu göğüsledi. “Intel ... ( devamı )
Sektör:

01.10.2009
Çocuğunuz için en ideal bilgisayar hangisi?
Günümüz modern dünyasında bilgisayar kuşkusuz çocukların eğitim ve öğretiminde en önemli araçlardan biri. Bilgisayar kullanımı, çocukların yaşlarına bağlı olarak, beş yaşlarında basit oyunlar oynamaktan ileri yıllarda birer ergen ... ( devamı )
Sektör:

28.08.2009
Ofisiniz için ideal altyapıyı IT Manager 3 ile bulun
Bilgiişlem yöneticilerinin kurumlarının ihtiyaç duyduğu teknolojileri test etmek, kurum için ideal teknolojileri bulmak ve ofisteki teknik sorunların çözümlerini keşfetmek için artık eğlenceli bir aracı var. Intel’in web tabanlı simülasyon ... ( devamı )
Sektör:

12.08.2009
Türk çocukları bilgisayar kullanımında AB yolunda
Intel’in, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi’nde Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 11 ülkede 5 bin 220 ebeveynin katılımıyla gerçekleştirilen araştırması, farklı ülkelerdeki ailelerin çocuklarının bilgisayar kullanımına yönelik ... ( devamı )
Sektör:

23.07.2009
Intel Türkiye’nin proje ajansı Caretta İletişim oldu
Intel Türkiye, Temmuz ayı itibariyle iletişim ve halkla ilişkiler çalışmalarını ikiye ayırdı. Kurumsal iletişim faaliyetleri için Capitol Halkla İlişkiler’le çalışan şirket Temmuz ayı itibariyle proje iletişim ajansı olarak Caretta ... ( devamı )
Sektör:
Sayfalar:
1 2 »»