11.08.2018
Kuzey İnsan Kaynakları Bakıcılık Hizmetleri Ltd.Şti
kuzey insan kaynakları 2014 yılından bu yana Türkiyen\'nin her yerine bebek bakıcısı,çocuk bakıcısı,hasta bakıcısı,yaşlı bakıcısı,refakatçi,ev işlerinde yardımcı personel temin etmektedir... ( devamı )

07.03.2014
İK yöneticimi en stratejik mesai arkadaşım olarak görmeye başladığımda bakış açım değişti.
Türkiye’nin ilk ve tek iç iletişim ajansı BİS (Bütünsel İletişim Süreçleri) ortaklarından Ali Tüzmen, amaçlarının şirket yöneticilerine stratejilerini hayata geçirme konusunda destek olmak olduğunu söylüyor. “Cevherleri ... ( devamı )

07.03.2014
İnsan kaynakları için pazarlama, reklam ve marka yönetimi eğitimleri
İnsan Kaynakları, pazarlama ve reklama ısındı. Türkiye’yi 2 yıl önce, tamamen çalışanlara odaklı bir tam hizmet ajans yapısı ile tanıştırarak insan kaynakları departmanlarına pazarlama, reklam ve marka yönetimi ... ( devamı )

07.03.2014
Verimliliği artırmanın ve sürdürülebilirliğini sağlamanın yolu iç iletişim olabilir mi?
Tüm şirketlerin hedefi verimlilik: israftan arınmış maliyetler, etkin bir pazarlama ve artan satışlar... Gerçek başarı ise sağlanan verimliliği sürdürülebilir kılmakta. Bunun için de bir kurumun en önemli kaynağı olan çalışanların ... ( devamı )

25.03.2013
HBS İnsan Kaynakları Sektörün Nabzını Düzenlemeye Devam Ediyor
HBS İnsan Kaynakları ekibi 13-14 Şubat 2013 tarihlerinde MCT’nin gerçekleştirdiği İnsan Kaynakları Zirvesi’nde standı ve kurumsal ekibiyle yer aldı. Zirve boyunca katılımcılarla yeni işe alım trendleri, zorlandıkları pozisyonlar, ... ( devamı )

25.03.2013
HBS İnsan Kaynakları İnsan Kaynakları Zirvesinde
HBS İnsan Kaynakları ekibi 13-14 Şubat 2013 tarihlerinde Lütfi Kırdar’da gerçekleşecek olan MCT’nin hazırladığı İnsan Kaynakları Zirvesinde meslektaşları ile buluşuyor. Zihin Haritalarının yaratıcısı Tony Buzan’ını dinleyeceğiniz ... ( devamı )

25.03.2013
İK Otoriteleri Bilgi Kirliliğinde Zaman Yerine HBS Danışmanlığına Güveniyor
HBS İnsan Kaynakları araştırma ekibi 2012 sonbaharında şirketlerin gündemini araştırdı. İK Profesyonellerinin elindeki dijital araçlar arttıkça çeşitli aday datalarına yönelik birden fazla geçerli, geçersiz kaynak olması ... ( devamı )

25.03.2013
Özel Sektörde Ücret Artışları Turn-Over Oranlarını Düşürdü
HBS İnsan Kaynakları ekibi yeni yılla birlikte firmaların en yoğun gündemi olan, ücret planlama süreçlerini araştırdı. Bu anlamda özel sektörde beklenen zam oranları, yüzde 6,6 enflasyon oranını geride bırakarak yüzde 8’e ... ( devamı )

09.08.2012
Türkiye’de artık İK departmanlarının da bir ajansı var.
Türkiye’de artık İK departmanlarının da bir ajansı var. Artık insan kaynakları ve iç iletişim departmanlarının yaratıcı bir iş ortakları var. Onların dilinden konuşan, çalışanı tanıyan, süreçleri bilen, bütüne bakarak ... ( devamı )

15.06.2012
Human Business Solutions farklılıkların sinerjisini arıyor.
2011’in son aylarında sektöre hızlı ve etkili bir giriş yapan ve 2012’nin ilk yarısını bitirirken sektördeki yerini sağlamlaştırarak koruyan HBS İnsan Kaynakları ve Danışmanlık şirketi hem iş arayanlara hem şirketlere farklı ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »»