03.07.2012
Tüp Bebekçilere 4 Milyon Euro Ödül
Üreme sağlığı alanında çalışmalar yapan bilim adamlarına verilen Merck Serono GFI destek ödülleri bu yıl 1 milyon Euro’dan 4 milyon Euro’ya yükseldi. ESHRE Kongresi kapsamında düzenlenen ödül töreninde Başkan ... ( devamı )

05.12.2011
İTÜ mezunları, Ar-Ge ve inovasyon için güçlerini birleştirdi
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Mezunları Derneği, Ar-Ge ve inovasyon konusunda Türkiye'ye liderlik yapmak için güçlerini tek çatı altında birleştirdi. İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde, geçtiğimiz günlerde yapılan ... ( devamı )

29.04.2011
Eğitimciler, Eğitimde İnovasyon forumuna Vitamin Öğretmen ile canlı bağlanıyor
TED Uluslararası Eğitim Forumu’nun ikincisi, Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ ve Türk Eğitim Derneği işbirliği ile gerçekleştiriliyor. 30 Nisan-1 Mayıs 2011 tarihli kongrenin tamamı www.VitaminOgretmen.com üzerinden canlı ... ( devamı )

08.04.2011
Türkiye İnovasyon ve Ar-Ge’nin ne olduğunu yeni yeni öğreniyor
Selçuk Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen Ulusal İnovasyon Zirvesi’ne marka ve patent sektörünün öncü ve lider kuruluşu olarak davet edilen Destek Patent’in Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Yamankaradeniz, İnovasyon ... ( devamı )

04.01.2010
HP Yeni Entegrasyon Çözümleriyle Daha Fazla İnovasyon
HP, Yeni Entegrasyon Hizmetleriyle Şirketlerin İnovasyona Ayırdığı Kaynakları Arttırmayı Hedefliyor. HP, şirketlerin yeni iş uygulamalarını yaygınlaştırmasında çözüm odaklı teknoloji entegrasyonu için “holistic” (bütünsel) ... ( devamı )

23.11.2009
BraGuard birinci yılında onbinlerce kadına ulaştı.
Kadınlar bilir… Sütyen yıkamak, bir türlü çözülemeyen bir sorun. Onca para verilip alınan sütyenlerin, çamaşır makinesinden ezilmiş olarak çıkmasından ve kırıldıkları için kullanılamaz hale gelmelerinden şikayet etmeyen kadın ... ( devamı )
Sektör:
firma: BraGuard

14.10.2009
Pazarlama, iletişim ve inovasyon üzerine
Pazarlama iletişim ve inovasyon üzerine, Aytaç ZEREN tarafından yazılan yenilikçi bir blog projesi.Bazı yazılarımızın başlıkları;- Starbucks Mucizesi- CRM Uygulamalarında Süreç Yönetimi- Bizden Dünya Markası Çıkarmı?- Renklerin ... ( devamı )
Sektör:
firma:

17.09.2009
Accenture ve Oracle, inovasyon merkezleri ağını genişletiyor
Accenture (NYSE: ACN) ve Oracle, yeni açtıkları Oracle İnovasyon Merkezleri ile dünya çapındaki geliştirme merkezi ağını genişlettiklerini duyurdular. Accenture, İstanbul ve Tokyo’da açılan yeni merkezlerin de devreye girmesiyle birlikte ... ( devamı )

25.06.2009
HP-İTÜ Yazılım İnovasyon Merkezi açılışı
Türkiye’de 20. yaşını kutlayan HP, üniversitelerle işbirliği alanında öncü bir girişimde bulunarak Türkiye ve MEMA (Ortadoğu, Akdeniz ve Afrika) ayağında bir ilk olma özelliğini taşıyan HP-İTÜ Yazılım İnovasyon Merkezi’ni İstanbul ... ( devamı )

18.09.2008
Software AG’de konferans evliliği
Adabas ve Natural kullanıcılarına yönelik Natural Konferansı, Software AG'nin yıllık global kullanıcı konferansı İnovasyon Dünyası ile birleştiriliyor. Bu iki büyük konferans, tek bir etkinlik olarak 14-16 Kasım 2009 tarihlerinde Las ... ( devamı )
Sayfalar:
1