08.03.2017
İLETİŞİM 360
İletişim 360 olarak 360 iletişim hizmetleri sunmaktayız ve Tüm müşterilerimiz için farkındalık sağlayan, yenilikçi, fark yaratan, değer katan, değerler oluşturan pazarlama iletişimi çözümleri geliştirmek, inovatif bir anlayışla teknolojinin ... ( devamı )

01.11.2016
Yeni içeriği ve adresiyle IAB Türkiye Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı
Yeni içeriği ve adresiyle IAB Türkiye Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı Sektörümüzün dijital pazarlama iletişimini bilen insan kaynağı açığının giderilmesine katkı sağlamak, IAB Türkiye’nin temel misyonları arasında ... ( devamı )

22.04.2014
Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu, 2. Kültürlerarası İletişim Günleri
Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Hazırlık Sınıfları, 10-11 Nisan 2014 tarihlerinde Türkiye’nin çeşitli üniversitelerinde öğrenim görmekte olan uluslararası öğrencilerin katılımı ile “Kültürlerarası İletişim Günü”nü gerçekleştirilmiştir.21 ... ( devamı )

07.03.2014
İK yöneticimi en stratejik mesai arkadaşım olarak görmeye başladığımda bakış açım değişti.
Türkiye’nin ilk ve tek iç iletişim ajansı BİS (Bütünsel İletişim Süreçleri) ortaklarından Ali Tüzmen, amaçlarının şirket yöneticilerine stratejilerini hayata geçirme konusunda destek olmak olduğunu söylüyor. “Cevherleri ... ( devamı )

07.03.2014
İnsan kaynakları için pazarlama, reklam ve marka yönetimi eğitimleri
İnsan Kaynakları, pazarlama ve reklama ısındı. Türkiye’yi 2 yıl önce, tamamen çalışanlara odaklı bir tam hizmet ajans yapısı ile tanıştırarak insan kaynakları departmanlarına pazarlama, reklam ve marka yönetimi ... ( devamı )

07.03.2014
Verimliliği artırmanın ve sürdürülebilirliğini sağlamanın yolu iç iletişim olabilir mi?
Tüm şirketlerin hedefi verimlilik: israftan arınmış maliyetler, etkin bir pazarlama ve artan satışlar... Gerçek başarı ise sağlanan verimliliği sürdürülebilir kılmakta. Bunun için de bir kurumun en önemli kaynağı olan çalışanların ... ( devamı )

03.09.2013
CRN İletişim Danışmanlığı’ na yeni bir marka
Profesyonel prodüktörleri, genç dinamik aranjör ve bestecileriyle müziğin her türünde, inandigi projeler ile Türkiye'de müziğe kalite getirmeyi hedefleyen Milhan Müzik, bebekler için hazırlanan ninni perisi cd’lerinin medya ilişkilerinin ... ( devamı )

12.11.2012
Yaşam kalitesini ve vücut direncini artıran beslenme önerileri
Kanserde doğru beslenme Yaşam kalitesini ve vücut direncini artıran beslenme önerileri İyi bir beslenme, sağlıklı bir mutfakla başlıyor. Mutfağınıza sağlıklı malzemeler girmiyorsa, o mutfaktan sağlıklı yemeklerin çıkması ... ( devamı )

12.11.2012
Araçların yasal mevzuata uygunluk karnesi: Homologasyon
Araçların yasal mevzuata uygunluk karnesi Homologasyon Uluslararası standartlara uygun üretim yapmak, artık kaçınılmaz hale geldi. Otomotiv sektöründe homologasyon testleri ile araçların ulusal ve uluslararası normlara uygunlukları ... ( devamı )

12.11.2012
Kanser Tedavisinde sanatın gücü: Dramaterapi
Kanser oyuna geldi Kanser, dünya genelinde her geçen gün artıyor. Kanserin tedavisine yönelik medikal ve radyasyon tedavilerinde yeni gelişmeler kaydedilirken, psikoonkoloji alanında da önemli adımlar atılıyor; destekleyici terapiler ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son