03.11.2016
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye ve Sakarya Üniversitesi İşbirliği Başarıyla Devam Ediyor
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’nin eğitime verdiği destek kapsamında Sakarya Üniversitesi ile gerçekleştirdiği işbirliği ikinci yılını doldurdu. Gençlere staj, deneyim ve gelişim imkanları sağlayan işbirliği, karşılıklı anlaşma ... ( devamı )
Sektör:

29.01.2014
Sloan Kettering ve Liv Hospital\’dan İşbirliği Kolorektal Sempozyumu
Liv Hospital ve dünyaca ünlü kanser merkezi Memorial Sloan Kettering çağımızın hastalığı kanserle ilgili ortaklaşa düzenlediği sempozyum ile bir işbirliğine imza atıyor. 31 Ocak-1 Şubat tarihleri arasında yapılacak ‘Kolorektal Kanserli ... ( devamı )

24.10.2013
Jaeger-LeCoultre ve Aston Martin İşbirliğinden Yepyeni Bir Model Daha : Master Compressor Extreme W-Alarm Aston Martin
İsviçre’nin Vallée de Joux bölgesindeki Grand Maison’un 180. yıldönümü ve efsanevi İngiliz araba üreticisinin 100. yılı şerefine, bu iki avangart firmanın sekiz yıllık ilişkilerini pekiştirecek çok özel bir saat tasarlandı: ... ( devamı )

24.10.2013
Beşiktaş Belediyesi ve Yeni Sinema Hareketi işbirliğiyle “Her Cuma Yeni Sinema” Yeni Sezon Başlıyor
25 Ekim 2013'de başlayacak "Her Cuma Yeni Sinema” etkinliği yeni sezonuyla Levent Kültür Merkezi’nin perdeleri her hafta yeni bir Türk filmi için açılacak. Beşiktaş Belediyesi ve Yeni Sinema Hareketi işbirliğiyle gerçekleştirilecek etkinlik ... ( devamı )

12.10.2012
İyiGirişim Zirvesi Endeavor ve İZKA işbirliğinde İzmir’de Gerçekleşti
Birçok ülkede etkin girişimciliği destekleyerek, sürdürülebilir ekonomik kalkınmanın itici gücü olmayı ve global bir değişimin öncülüğünü yapmayı hedefleyen Endeavor Derneği ile girişimciliği destekleyerek bölgesel gelişmeyi ... ( devamı )

02.10.2012
Lidyana ve Coquet İşbirliği Başlıyor
Lidyana işbirliği kapsamında, 01-31 Ekim tarihleri arasında Coquet mağazalarından 100 TL alışveriş yapanlara Lidyana’ dan 20 TL hediye çekinin verileceği kampanya bir ay boyunca Coquet’ in Türkiye'deki tüm mağazalarında devam edecek! Dünyadaki aksesuar ... ( devamı )
Sektör:
firma: Lidyana

14.09.2012
Gedik Üniversitesi Mumeyek İşbirliğinde TFRS Seminerleri Ekim’de
Değişen Türk Ticaret Kanunu ile birlikte Türkiye’de yerleşik tüm işletmelerin 01.01.2013 itibariyle geçerli olacak Türkiye Finansal Raporlama Standartlarına (TFRS) göre çalışmaları gerekiyor. Gedik Üniversitesi Yaşam Boyu ... ( devamı )

13.09.2012
ABD’nin Nevada Eyaleti ticaret heyeti, genç işadamlarına işbirliği eli uzattı
Amerika'nın önde gelen ticaret ve kongre merkezlerinden Las Vegas'tan bir heyet, TÜGİAD'da temaslarda bulundu. TÜGİAD Başkanı Ali Yücelen, gelir, şirket ve franchise vergileri 'sıfır' olan Las Vegas'la karşılıklı işbirliğinin ... ( devamı )

27.12.2011
İndra Rusya Kamu Şirketi ile İşbirliği Antlaşması İmzaladı
Avrupa’nın lider konumdaki İspanyol bilgi teknolojileri şirketi Indra ile Rus kamu şirketi Rus Teknolojileri, ortak teknoloji projeleri üretimi için bir ön anlaşma imzaladı. Indra, Rus Teknolojileri ile yaptığı bu anlaşma ile Avrupa ... ( devamı )
firma: Indra

11.12.2011
TÜGİK Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu Birinci İşbirliği Zirvesi’ nde Buluşuyor
70 ilde 6 bin üzerinde üye işadamını kucaklayan Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu üyeler arası ulusal ve uluslararası ticari işbirlikteliklerini geliştirmek için ilk zirvesini 10 Aralık 2011'de gerçekleştiriyor.Türkiye'nin ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son