23.07.2019
İSTANBUL DIŞ CEPHE FİRMASI OLARAK; TÜM AVRUPA VE ASYA YAKASINA HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR
Yalıtım, ısı akışına direnç sağlayan bir enerji tasarrufu ölçütünü ifade eder. Diğer bir deyişle; sıcaklıkta önemli ölçüde farklı olan alanlar arasında bir bariyer sağlayarak ısı kaybını veya ısı kazancını azaltan ürünleri ... ( devamı )

11.08.2018
Kuzey İnsan Kaynakları Bakıcılık Hizmetleri Ltd.Şti
kuzey insan kaynakları 2014 yılından bu yana Türkiyen\'nin her yerine bebek bakıcısı,çocuk bakıcısı,hasta bakıcısı,yaşlı bakıcısı,refakatçi,ev işlerinde yardımcı personel temin etmektedir... ( devamı )

08.03.2016
HomeLang Dil Hizmetleri Uzman Çeviri Ekibi ile Türkiye’ye ve Tüm Dünyaya Hizmet Veriyor
2015 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir firma olan HomeLang Dil Hizmetleri, bünyesinde bulunan, alanında uzman ve deneyimli çok sayıda çevirmen, editör, redaktör, deşifre uzmanı, DTP uzmanı ve diğer hizmet sağlayıcılar ile onlarca ... ( devamı )

01.12.2014
24 Yıldır Yaz Kış Hizmet Vererek, Beklentilerinden Fazlasını Almış Mutlu İnsanların Sadık Müşteri Olduğu Bir Otel Olmaya Devam Ediyoruz
KIŞIN FLORA\\\'DA KONAKLAMAK BAŞKADIR. 24 YILDIR YAZ KIŞ MİSAFİRLERİNE HİZMET VERMEYE DEVAM EDEN BODRUM FLORA OTEL, 2014 KIŞ DÖNEMİNE YENİ KONSEPTİYLE BAŞLIYOR. TAMAMEN YENİLENEN MODERN ÇİZGİLERİYLE SİZLERİ HEM OTANTIK BİR HAVAYA ... ( devamı )

03.06.2014
Özel Mediface Tıp Merkezi Hizmete Açıldı!
1990′lı yıllarda Op.Dr. Hadi Nural ile Op.Dr.Erkan Dodanlı’nın Haseki Hastanesi’nde birlikte ihtisas yapmalarıyla başlayan dostluk 1997 yılında Antalya’nın ilk özel Kulak Burun Boğaz Merkezi ENT’i kurmaları ile iş ortaklığına ... ( devamı )

15.08.2013
Ofis Adresim Hazır Ofis Çözümleri İle Hizmet Veriyor
Ofis Adresim Hazır Ofis Çözümleri İle Hizmet Veriyor Şirket merkezi İstanbul dışında olan, İstanbul’da olmanın faydalarından yararlanmak isteyenler, riske girmeden emin adımlarla büyüme planları yapan genç girişimciler, sanatçılar, ... ( devamı )

25.02.2013
‘Sizlere hizmet etmek şereftir’
Prof. Dr. Ayvallı: “Fakir fukaraya, garip gurabaya hizmet etmek şereftir” dedi. Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ramazan Ayvallı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Darülaceze Müessese Müdürlüğü’nde ... ( devamı )

19.12.2012
GOBO Akustik ve Stüdyo Mobilyaları Tuzla İstanbul’da Hizmete Başladı
Akustik düzenleme ve akustik panel imalatı konusunda sektörün öncü firması olarak akustik problemlerinize çözümler sunmak için yola çıktık.Home stüdyonuz, sinema odanız ve gerçek sesi duymak istediğiniz her mekanda size özel akustik ... ( devamı )

02.10.2012
Home Ofisler En Esaslı Gayrimenkul Yatırımı Olarak Ön Plana Çıkıyor
İstanbul Anadolu yakasının yükselen değeri Kurtköy’de 42 adet home-ofis ve 28 bin metrekarelik ofis alanından oluşan “Esas Aeropark” ile Türkiye’deki ilk projesinin startını veren Esas Gayrimenkul; projenin 16 bin metrekaresini ... ( devamı )

28.09.2012
Kassel Üniversitesi öğrencileri Darüleceze’yi ziyaret etti
Almanya’nın en prestijli uluslararası eğitim veren kurumlarından biri olan Kassel Üniversitesi‘nin Sosyal Hizmetler Enstitüsü öğrenci ve öğretmenleri Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı tarihî Darülaceze Müessesesi’ni ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son