03.12.2014
Nehir’ler Hayata Hep Gülümseyerek Baksın
Doğuştan kas güçlüğü hastası olan Beykoz Sadettin Gökçepınar İlkokulu 3.sınıf öğrencisi Nehir Ünver, anne ve babasının desteğiyle hayata hep gülümseyerek bakıyor. Yürüyemeyen kızı Nehir’e krediyle özel sandalye ... ( devamı )

02.06.2014
Hayata Vitamin Arası Verin!
Hepimiz yoğun olarak çalışıyor, çok yoruluyoruz. Bir vitamin arasını hepimiz hak ediyoruz. Vitamin deposu olarak bizim sizlere tavsiyemiz Portakal Diyarı lezzetleri hem çok sağlıklı, hem de enfes! İş yerinize kendinize küçük kaçamaklar ... ( devamı )

03.02.2014
Türkerler Gayrimenkul’ün Eskişehir yolu üzerinde hayata geçirdikleri Mahall Ankara’da konut, ofis, mağaza, otel, city suitslerden oluşuyor
Türkerler Gayrimenkul, Mahall Ankara projesi ofis, otel, mağaza, konut ve yaşam alanlarını içerisinde barındırıyor. Dört ana bölümden meydana gelen Mahall Ankara‘da 226 adet ofis, 363 adet konut, 78 adet City Suits, 129 odalı otel ve 42 ... ( devamı )

18.07.2012
“Arşivist: Dijital Belgesel Kütüphanesi” adım adım hayata geçiyor.
BSB Sinema Eseri Sahipleri Meslek Birliği’nin (BSB) İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) ve Kalkınma Bakanlığı’nın finansal desteğiyle gerçekleştirdiği Türkiye’nin ilk dijital belgesel kütüphanesi Arşivist’te geri sayım başladı… ... ( devamı )

09.07.2012
Denge Yapı, ‘Sancaktepe’nin en mantıklı projesi’ni hayata geçiriyor
Denge Yapı, Mahal Sancaktepe adını taşıyan projesiyle 306 aileyi daha ev sahibi yapmaya hazırlanıyor. ‘Sancaktepe’nin en mantıklı projesi’ sloganıyla satışa sunulan Mahal Sancaktepe’nin metrekare satış fiyatı ortalamada 1.750 ... ( devamı )

29.09.2010
Aksigorta güvencesiyle ‘Hayata Devam!’
Aksigorta, özel ihtiyaçlara yönelik sigorta ürünleri yelpazesine bir yenisini daha ekledi. Aksigorta yeni ürünü “Hayata Devam Sigortası” ile günümüzde çok sık karşılaşılan kanser, MS, böbrek yetmezliği, kalp ve karaciğer organ ... ( devamı )

03.09.2010
Esnaf dostu DenizBank, Akıllı Kart projesini İSTESOB işbirliği ile hayata geçiriyor
İşletmeler için en yeni çözüm olan Akıllı Kart’ı önce İstanbullu esnaf kullanacak Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile farklılaşan DenizBank ile İSTESOB arasında imzalanan protokolle DenizBank’ın esnafa özel yeni Akıllı ... ( devamı )

12.05.2010
HP Tablet PC’li Yenilikçi Eğitim Projesini Denizli’de hayata geçirdi
HP’nin Eğitimde İnovasyon Fonu’ndan yararlanan Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, Türkiye’deki ilk tablet PC laboratuarını Denizli Şirinköy Zehra Suna Manastır İlköğretim Okulu’nda açtı 11 Mayıs ... ( devamı )

18.08.2009
Coca-Cola Hayata Artı Vakfı
Coca-Cola Türkiye, çevre ve toplum projeleri gerçekleştirmek üzere Coca-Cola Hayata Artı Vakfı’nı kurdu. Kamu, sivil toplum ve özel sektör işbirliklerinin gelişmesine katkı sağlamayı hedefleyen Vakfın öncelikli hizmet alanı, çevre ... ( devamı )

30.06.2009
Health & Life ile kendini tazele, hayata yeniden başla!
Health&Life’tan tropik tatlar sevenlere yepyeni bir içecek! Paris, Berlin, Roma ve Viyana’nın özel mekanlarında yer alan Mao Şimdi İstanbul’da!Mao’nun doğal, katkısız meyve suları, ananas, liçi, pomelo, mango, portakal ve nar seçenekleriyle ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 »»