24.10.2013
Beşiktaş Belediyesi ve Yeni Sinema Hareketi işbirliğiyle “Her Cuma Yeni Sinema” Yeni Sezon Başlıyor
25 Ekim 2013'de başlayacak "Her Cuma Yeni Sinema” etkinliği yeni sezonuyla Levent Kültür Merkezi’nin perdeleri her hafta yeni bir Türk filmi için açılacak. Beşiktaş Belediyesi ve Yeni Sinema Hareketi işbirliğiyle gerçekleştirilecek etkinlik ... ( devamı )

02.10.2012
Reebok RealFlex ile Doğal Hareketin Keyfini Yaşayın!
Spor yaparken konfor ve esneklik istiyorsanız, Reebok RealFlex koleksiyonu tam size göre! RealFlex ayakkabı koleksiyonu FW12 sezonunda yenilenen tasarımları ve canlı renkleri ile raflardaki yerini alıyor. RealFlex ayakkabılar, ... ( devamı )
Sektör:

31.08.2012
Kantin Devrimi sermayeye kurban edildi
Kola ve cipslerin okul kantinlerinde yeniden serbest bırakılmasını değerlendiren Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi Başkanı Kemal Özer; “Çocuklar ve dolayısıyla ülkenin geleceği küresel sermayenin çıkarlarına kurban ediliyor” ... ( devamı )

11.07.2012
Renk Hız ve Hareket Renan Ertosun İle Bodrum’da
Ressam Renan Ertosun, Amerika’da ses getiren sergisinden sonra şimdi de Bodrum’daki sanatseverlerle buluşuyor. Görüneni hızla kayda alan sanatçı, şekilden şekle, renkten hıza, ışıktan düzleme, gidiş - gelişler ve dönüşümleri ... ( devamı )

08.03.2012
3DTutor vücuda kaybettiği hareket kabiliyetini “tepeden tırnağa”* geri kazandırmaya yardım ediyor
Rehabilitasyon teknolojisine bilgisayar oyunlarıyla yeni bir boyut kazandıran Türkiye temsilciliğini Özsezikli Group’un yürüttüğü MediTouch firmasının tüm vücut terapisi için geliştirdiği 3DTutor cihazı; doğuştan ya da ... ( devamı )

04.01.2012
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ nın cevaplayamadığı sorular yargıya taşındı
C aydırıcı düzenlemeler ve gerektiği kadar piyasa denetimi yapmayan, eksik de olsa yaptığı denetim sonuçlarını kamuoyundan gizleyerek toplum sağlığını tehdit eden ve bu konudaki yargı kararlarını önemsemeyen Gıda, Tarım ... ( devamı )

25.12.2011
Kentsel Dönüşüm Projeleri Yastıkaltı Yatırım Yapan Kitleyi Harekete Geçirecek
Gayrimenkule yatırım yapmayı bekleyen yastıkaltı hedef kitlenin, 2012 yılında Kentsel Dönüşüm Projelerine göstereceği ilgiyle sektördeki ivmeyi tetikleyerek, ekonomiye katkı sağlayacağı bekleniyor. Çağlayan, Kağıthane, ... ( devamı )

21.09.2011
Masaları hareketlendiren tasarımlar Nishmark ta
Butik kırtasiye alanında akla ilk gelen marka olan Nishmark.com’da bulunan Sasanna tasarımları, iş hayatınızı renklendiriyor. Sasanna’nın tamamı el yapımı olan kağıt ağırlıkları, kutuları ve kalemlikleriyle masanızda otantik ... ( devamı )

09.08.2011
‘Türkiye Patent Hareketi’ ‘Tuttum Bu Fikri’ Diyorsanız Tıklayın: Türkiye’nin ‘En Güzel Fikrini’ Arıyoruz!
Türkiye Patent Hareketi’ yılın ikinci yarısına fikirleri özgür bırakan bir yarışmayla giriyor. Web sitesi üzerinden düzenlenecek olan ‘En Güzel Fikir’ yarışması Türkiye’nin en ilginç fikrinin sahibini arıyor. Türkiye’deki patent ... ( devamı )

12.07.2011
Gıda Güvenliği Hareketi Kantin Devrimi ni destekliyoruz fakat…
Milli Eğitim ve Sağlık Bakanlıklarının okul kantinlerine yönelik aldığı kararı değerlendiren Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi Başkanı Kemal Özer; “Hiç kuşku yok ki, çok gecikmiş de olsa bu karar bir devrimdir” dedi. ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 »»