05.01.2012
Kışın çocukları ve yetişkinleri tehdit eden hastalıklar
Kış mevsimi geldi, kış hastalıkları kapıya dayandı. Dr. Back-Up danışmanlarından Dr. Ayhan Tokgöz, kış aylarında artan grip, soğuk algınlığı, farenjit, sinüzit ve zatürre hakkında bilgi veriyor, tedavisi hakkında önemli ... ( devamı )

05.10.2011
Sonbaharda sağlığı koruma yöntemleri
Sıcak yazın ardından sonbaharda hava değişimi birçok hastalığa davetiye çıkarıyor. Dr. Back-Up Danışmanı Dr. Ayhan Tokgöz, sonbaharda sağlığını korumak isteyenler için pratik önerileri paylaşıyor: “Ellerinizi sık sık ... ( devamı )

28.01.2011
Narlı ve C Vitamninli Yeni Ürünler Sizlerle
Doğal nar aromalı ve C vitaminli limonlu tatlarıyla da raflarda yerini almaya başlayan Beypazarı Maden Suyu 2011 yılına hızlı bir giriş yaptı. 2010 yılında ardı ardına aldığı kalite ödülleri ile 54 senelik kalitesini bir kez daha kanıtlayan ... ( devamı )

05.11.2009
Gribin en iyi ilacı uyku, uykunun ilacı T-Box
Her derde deva T-box bu sefer de yapacağını yaptı ve tüm uyku sorunlarınıza derman olacak pijamalar tasarladı.“Gözüme bir türlü uyku girmiyor“, “Uyku perisi bu gece bana uğramadı” dediğiniz gecelerde imdadınıza yetişecek olan ... ( devamı )

03.11.2009
Gribe karşı vücut direncinizi arttırın
Daha çok kış aylarında karşılaştığımız gribe karşı vücudumuzun direncini arttırmak ve sağlığımızı korumak elimizde. Bunun için yapmamız gereken tek şey GÜNDE EN AZ 2 ŞİŞE mineral yönünden zengin ve doğal olan Beypazarı ... ( devamı )
Sektör:

20.10.2009
İster şehirde ister outdoor’da Columbia Ayakkabı Koleksiyonu
Su geçirmeyen ve nefes alabilen Columbia Omni-Tech™ ayakkabı koleksiyonu hem şehirde hem de outdoor aktivitesi sırasında çok yönlü konfor sunuyor.Columbia Omni-Tech™ ayakkabı koleksiyonu outdoor tutkunlarının patika yürüyüş ve koşuları ... ( devamı )
Sayfalar:
1