11.10.2018
Fantazi İç Giyime Yeni Bir Soluk: Giyimx.com.tr
Fantazi iç giyim ürünlerinde en çok önem verilen şeylerden bir tanesi hızlı kargo ve kapıda ödeme sisteminin olması. Giyimx.com.tr sitesi bu ikisine çok fazla önem veriyor. Jartiyer takım, vücut çorabı ya da mayo bikini modelleri son ... ( devamı )

15.04.2014
Chıcco’dan Anneler Gününe Özel “Doğum Odası Süsleme” Hediye
Her şeyden önce “bebeklerin mutluluğunu” esas alan dünyaca ünlü bebek markası Chicco, Anneler Günü’ne özel “Doğum Odası Süsleme” hediye ediyor. Mutluluğun bebekken başlayan bir yolculuk olduğunu ve bebekleri nasıl ... ( devamı )

15.01.2014
Kanz ‘Etiketin Yarısı’ İndirim Fırsatı!
Kanz 2013/2014 Sonbahar-Kış koleksiyonlarında yer alan şık ve özgün tasarımlarda, etiketler yarıya indi. Canlı ve neşeli modelleriyle miniklerin beğenisini kazanan marka, kışa stil dolu bir başlangıç için sımsıcak indirimler sunuyor… ... ( devamı )
Sektör:
firma: Kanz

16.04.2013
Seksi İç Çamaşırı Ürünlerinde Kampanya
Vücut çorabı adından da anlaşılacağı gibi bütün vücudu saran çorap türüdür. Değişik modellere sahip vücut çorapları iç giyim kategorisinde en çok aranan ürünlerin başında gelmektedir. Özellikle son zamanlarda bayanların ... ( devamı )
Sektör:
firma: Bizde.com

22.03.2013
Bayanlara Müjde! Yeni Takı Alışveriş Sitesi
Son dönemde bayanlar, gerçekten takı ihtiyacını karşılayacak kaliteli bir alışveriş sitesine, aynı zamanda kampanya sunabilen ve kaliteli tasarım takıları alabileceği bir siteye oldukça ihtiyaç duyuyorlardı.Beklenen sonunda oldu! Artık ... ( devamı )

16.10.2012
Kom’dan Seksi Baş Döndüren Yepyeni Bir Koleksiyon FIERCE
İç giyim adına hayalini kurduğunuz ne varsa hepsi KOM’un yeni koleksiyonunda bir araya geldi. Farklı renk, desen, kumaş ve model alternatiflerini aynı koleksiyonda buluşturan KOM, her beğeniye uygun geniş ürün yelpazesiyle her kadına ... ( devamı )

30.07.2012
Şıklığın Adı: Kathe Kruse
S&D mağazalarında beğeninize sunulan Kathe Kruse markası 1905 yılından beri ürettiği özel tasarımlarıyla çocuk giyimine farklı bir yön veriyor. Doğum günleri, yıldönümleri ya da özel kutlamalar için çocuğunuza farklı ... ( devamı )

29.07.2012
Zara Türkiye Mağazaları
Zara Türkiye Mağazaları Adres Telefon Numarası ve İletişim BilgileriZara Giyim Mağazaları ZARA GİYİM ADANA MAĞAZALARI:ZARA GİYİM REAL MAĞAZASI:Adres: 01360 Adana Telefon Numarası: +90 322 271 01 31ZARA GİYİM ANKARA MAĞAZALARI:ZARA ... ( devamı )

16.01.2012
Anne ve Anne Adaylarına Uygun İç Giyim Ürünleri Kidycity. com’ da!
Anne adayları ve yeni annelerin kullandıkları iç giyim ürünlerinin, pijamaların rahatlığı ve sağlıklı olması çok önemli. Çocuklarınızın olduğu kadar sizin de sağlığınızı ve rahatınızı düşünen kidycity.com’da anne ve ... ( devamı )
Sektör:

27.12.2011
Doll Bebeğinizin güvenliği bizim için çok önemli!
Anne ve babalar için bebeklerinin sağlığı ve güvenliği her şeyden önce gelir. Bu sebeple bebeğimiz için kullanacağımız her türlü araç gereci satın alırken görünüşünden daha ziyade güvenlik kriterlerinin yeterliliğini kontrol ... ( devamı )
firma: Kanz
Sayfalar:
1 2 3 »» son