25.03.2013
Girişimcilik Engel Tanımaz Projesi ve Hemenisara.com
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imzalanan protokole göre engellilerin girişimcilik konusundaki yeteneklerini açığa çıkarmak ve kendi işlerini kurmalarını sağlamak amacıyla ... ( devamı )

13.07.2012
Buğday Derneği ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden “Ekolojik Sosyal Girişimcilik Yaz Okulu”
Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği ve İstanbul Bilgi Üniversitesi, 11-17 Ağustos tarihlerinde derneğin Çamtepe Ekolojik Yaşam Merkezi'nde “Ekolojik Sosyal Girişimcilik” başlıklı bir yaz okulu düzenliyor. Okula katılan öğrencilerin, ... ( devamı )

16.02.2012
Leyla Alaton’ dan, Okan Üniversitesi öğrencelerine girişimcilik dersi
Girişimciliğe Amerika’ya deri kemer satarak başlayan Alaton’dan, Okan Üniversitesi öğrencelerine girişimcilik dersi Türkiye’de ilk kez Okan Üniversitesi tarafından başlatılan ‘Girişimcilik Dersleri’nin bu haftaki konuğu ... ( devamı )

06.01.2012
Doğtaş Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan TÜSİAD Yönetiminde
Dünya Girişimcilik Yarışması 2005 Türkiye Finalisti, 2008 yılı Milli Prodüktivite Merkezi tarafından ‘Yılın En Verimli İş Adamı‘, 2011’de ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu 1. Girişimcilik Ödülleri’nde “Yılın Girişimcisi” ... ( devamı )
Sektör:

30.11.2011
Kadir Has Üniversitesi Genç Girişimciler Zirvesi
Üniversiteli genç girişimciler, bu yıl Kadir Has Üniversitesi önderliğinde, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın açacağı Uluslararası Girişimcilik Zirvesi’nde bir araya geliyor. 2010 Nisan ayında ABD Başkan’ı Barack Obama tarafından ... ( devamı )

08.10.2011
Özyeğin Üniversitesi, Girişimcilik Alanında Dünyanın En Önemli Kuruluşlarından Kauffman Vakfı ile Anlaştı
Özyeğin Üniversitesi ile girişimcilik alanında dünyanın en önemli kurumlarından biri olan Kauffman Vakfı arasında uzun vadeli bir işbirliğinin temelleri atıldı. Özyeğin Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Hüsnü Özyeğin ... ( devamı )

11.05.2011
TÜGİAD Hedef; G20 Liderlerine “Girişimcilik” dersi vermek
G20 Genç Girişimciler İttifakı’nda Türkiye’yi temsil eden TÜGİAD, Türkiye’nin Girişimcilik Strateji Belgesi olması gerektiğini bildirdi. G20 nezdinde yaklaşık 1 milyon genç girişimciyi temsil eden G20 Genç Girişimciler İttifakı, ... ( devamı )

04.05.2011
Sabancı Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü’nden iki farklı girişimcilik eğitimi ve paneli
Sabancı Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü’nden iki farklı girişimcilik eğitimi ve paneli Sabancı Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü öğrencileri 7 Mayıs Cumartesi ve 8 Mayıs Pazar günü olmak üzere iki gün arka arkaya ... ( devamı )

12.11.2010
Çocuklar İçlerindeki Girişimciyi Ortaya Çıkardalar...
Çocuk Aklı ve Endeavor işbirliği ile Global Girişimcilik Haftası’nda, dünyada ilk defa “Çocuk Gözünden Girişimcilik” etkinlikleri düzenlendi. 5-12 Kasım 2010 tarihleri arasında düzenlenen Global Girişimcilk Haftası kapsamında ... ( devamı )

05.11.2010
Çocuklar Artık Girişimcilikte de Söz Sahibi Olacak, İçlerindeki Girişimciyi Ortaya Çıkaracak...
Çocuk Aklı ve Endeavor işbirliği ile Global Girişimcilik Haftası’nda, Türkiye genelinde “Çocuk Gözünden Girişimcilik” etkinlikleri düzenleniyor. 5-12 Kasım 2010 tarihleri arasında düzenlenecek Global Girişimcilk Haftası kapsamında ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 »»