09.01.2018
İşletme sahiplerinin %97’si şirketlerinin değerini bilmiyor ve daha üzücüsü satılabilir veya yatırım alabilir bir şirkete sahip değiller.
Şirket değerlemesi ve işletme analizini Dünya çapında değiştirmek için yola çıkan VALURA, daha değerli, daha fit ve talep gören işletmeler oluşturmanızı sağlamaktadır. VALURA Kurucusu Gökhan ACAR “Girişimci olmanın en keyifli ... ( devamı )

22.09.2016
STARTKEY Bölge Müdürlükleri Veriyor…
Türkiye\'nin \'markalı emlak danışmanlığı\' alanındaki en yeni ve yenilikçi markası STARTKEY 11 il ve bölgede 11 bölge müdürlüğü veriyor. Eğitim, reklam ve teknoloji alanlarına sürekli yatırım misyonuyla kurulan marka, sektördeki ... ( devamı )

25.03.2013
Girişimcilik Engel Tanımaz Projesi ve Hemenisara.com
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imzalanan protokole göre engellilerin girişimcilik konusundaki yeteneklerini açığa çıkarmak ve kendi işlerini kurmalarını sağlamak amacıyla ... ( devamı )

08.11.2012
Bootcamp Ventures Innovation Xchange 4iX İstanbul
Bu sene beşincisi düzenlenen dünyanın lider yatırımcıları ile Türk girişimcileri bir araya getiren platform; 4iX 2012 İstanbul Innnovation Xchange son işbirliği ile girişimcilere sunduğu fırsatlara bir yenisini daha ekliyor. 13-14 Kasım ... ( devamı )

12.10.2012
İyiGirişim Zirvesi Endeavor ve İZKA işbirliğinde İzmir’de Gerçekleşti
Birçok ülkede etkin girişimciliği destekleyerek, sürdürülebilir ekonomik kalkınmanın itici gücü olmayı ve global bir değişimin öncülüğünü yapmayı hedefleyen Endeavor Derneği ile girişimciliği destekleyerek bölgesel gelişmeyi ... ( devamı )

13.07.2012
Buğday Derneği ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden “Ekolojik Sosyal Girişimcilik Yaz Okulu”
Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği ve İstanbul Bilgi Üniversitesi, 11-17 Ağustos tarihlerinde derneğin Çamtepe Ekolojik Yaşam Merkezi'nde “Ekolojik Sosyal Girişimcilik” başlıklı bir yaz okulu düzenliyor. Okula katılan öğrencilerin, ... ( devamı )

22.05.2012
Armut.com ile kaliteli nakliyeci, boyacı ya da fotoğrafçılara ulaşmak artık çok kolay!
Armut.com ile kaliteli nakliyeci, boyacı ya da fotoğrafçılara ulaşmak artık çok kolay!Türkiye’de bir ilk olan sanal hizmet pazarı armut.com, 300 meslek dalında, 2.000’i aşan hizmet vereniyle kolay ve güvenilir bir şekilde hizmet ihtiyaçlarını ... ( devamı )

16.02.2012
Leyla Alaton’ dan, Okan Üniversitesi öğrencelerine girişimcilik dersi
Girişimciliğe Amerika’ya deri kemer satarak başlayan Alaton’dan, Okan Üniversitesi öğrencelerine girişimcilik dersi Türkiye’de ilk kez Okan Üniversitesi tarafından başlatılan ‘Girişimcilik Dersleri’nin bu haftaki konuğu ... ( devamı )

06.01.2012
Doğtaş Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan TÜSİAD Yönetiminde
Dünya Girişimcilik Yarışması 2005 Türkiye Finalisti, 2008 yılı Milli Prodüktivite Merkezi tarafından ‘Yılın En Verimli İş Adamı‘, 2011’de ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu 1. Girişimcilik Ödülleri’nde “Yılın Girişimcisi” ... ( devamı )
Sektör:

27.12.2011
Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan “Yılın Girişimcisi 2011 ” Seçildi
Türk mobilya sektöründe iyi tasarım, yüksek kalite ve mağazacılık hizmet anlayışıyla sektörünün öncü markalarından Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu 1. Girişimcilik Ödülleri’nde “Yılın ... ( devamı )
Sektör:
Sayfalar:
1 2 3 »» son