04.06.2014
Marmara Park’ta Genç Tasarımcılar Yarışıyor!
Geleceğin moda tasarımcılarının belirlendiği Dream Style Tasarım Yarışması 7 Aralık 2013’te Marmara Park Alışveriş Merkezi’nde görkemli bir final ile sona ermişti. Deniz Akkaya sunuculuğunda doğa konseptli tasarımlarını ... ( devamı )
Sektör:

26.05.2014
TerraCity Gençlik Festivali Harikaydı!
24-25 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen TerraCity Gençlik Festivali Antalyalılara harika bir gün yaşattı. Konser öncesi etkinlikler ve kulüp aktiviteleri ile TerraCity ziyaretçileri çok keyifli anlar geçirdi. Kenya Dans Gösterisinden; ... ( devamı )
Sektör:

01.12.2013
Marmara Park’tan Genç Yeteneklere Profesyonel Oyunculuk Eğitimi Fırsatı!
Marmara Park, İstanbul Drama Sanat Akademisi işbirliğiyle geleceğin genç yeteneklerini arıyor. “Çocuk Reklam Dizi ve Sinema Oyunculuğu Seçmeleri” aday kayıtları 23 Kasım -1 Aralık tarihlerinde Marmara Park’ da düzenlenecek. Seçmelerde ... ( devamı )
Sektör:

28.03.2013
Genç Profesyoneller Dijital Pazarlama Akademi’de Buluşuyor!
İstanbul Bilgi Üniversitesi E-ticaret Kulübü, 13 Nisan – 25 Mayıs 2013 tarihleri arasında İst. Bilgi Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan Dijital Pazarlama Akademi’de genç profesyonelleri sektör uzmanları ile bir araya getiriyor. ... ( devamı )

28.09.2012
Ünlüler Organik Ürünleri Tercih Ediyor
Nil Karaibrahimgil, Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Tuncel Kurtiz, Leman Sam, Derya Köroğlu gibi pek çok sanatçı sağlıklı gıda için Şişli %100 Ekolojik Pazar’dan alışveriş ediyor. Bir cumartesi günü, yolunuz Şişli’deki ... ( devamı )

13.09.2012
ABD’nin Nevada Eyaleti ticaret heyeti, genç işadamlarına işbirliği eli uzattı
Amerika'nın önde gelen ticaret ve kongre merkezlerinden Las Vegas'tan bir heyet, TÜGİAD'da temaslarda bulundu. TÜGİAD Başkanı Ali Yücelen, gelir, şirket ve franchise vergileri 'sıfır' olan Las Vegas'la karşılıklı işbirliğinin ... ( devamı )

27.08.2012
VakıfBank Ana Sponsorluğundaki ‘Genç Sultanlar’ Avrupa Şampiyonu
Avrupa Genç Kızlar Voleybol Şampiyonası’nda Türkiye, finalde Sırbistan'ı 3-0 yenerek şampiyonluğa ulaştı Türkiye'de kadın voleybolunun 26 yıldır en büyük destekçisi olan VakıfBank'ın ana sponsoru olduğu Genç Kız ... ( devamı )
Sektör:
firma: VakıfBank

11.04.2012
Genç kalmanın üç sırrı
Dış güzelliğimizi iç güzelliğimize borçluyuz… Sürekli peşinde olduğumuz ağzımızdan düşmeyen kelime anti - aging. Peki, yıllar ilerlerken genç kalmak mümkün mü? Dış güzelliğimizi aslında iç güzelliğimize borçlu olduğumuzu ... ( devamı )

08.03.2012
Çocuk ve genç odalarının uzman markası Çilek ’ten doludizgin bir dünya: Royal
Çocuk ve genç odalarının uzman markası Çilek, asaletin ve vefakar dostluğun simgesi atlardan ilham alarak gençlere sunduğu Royal serisinde; usta binicilik ruhunu yansıtan ayrıntıları şık bir çizgiyle harmanladı. En ince ayrıntısına ... ( devamı )
Sektör:

15.02.2012
Türk gençleri çoğunlukla “nedensiz” seviyor!
Aşk söz konusu olduğunda gençlerin önemli bir çoğunluğu “Ona neden aşıksınız?” sorusuna eski günlerin romantik yaklaşımı ile ya “Nedeni yok, aşığım işte!” diyor ya da “değer” ve “dürüstlük” kavramlarıyla yanıt ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son