17.07.2012
American Express Turgutreis Cup yelkenleri,
Geçtiğimiz ay Bosphorus Cup ile Boğaz’da start alan American Express Sailing Regatta, Temmuz ayında Turgutreis Parkuru ile Ege kıyılarına açılıyor.Türk yelken dünyasının en heyecanlı ve en çekişmeli yarışlarından biri olan ... ( devamı )

29.05.2012
Kayseri Kombi Kart Tamiri Bir Yıl Garanti
Kombi elektronik devrekartı tamiri firmamız tarafından yapılmaktadır ve 1 yıl garanti kapsamına alınmaktadır.www.onurteknikkombi.com... ( devamı )

08.07.2011
Pentax ın Yeni Ürünleri ile Dayanıklılık ve Yön Bulma Garanti
Pentax'ın Yeni Ürünleri ile Dayanıklılık ve Yön Bulma Garanti Bu fotoğraf makinesinelerin de beklediğinizden daha fazlası varPentax’dan her araziye uygun ve suya dayanıklı iki yepyeni model « Optio WG1 ve Optio WG1-GPS » fotoğraf ... ( devamı )

24.06.2011
Garanti Emeklilik Kurumsal Web Sitesi Bu Yıl da Altın Örümcek Ödülü nü Aldı!
Garanti Emeklilik kurumsal web sitesi, 2002 yılından beri düzenli olarak gerçekleştirilen ve artık geleneksel hale gelen 9. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde, bu sene de Altın Örümcek Ödülü’nü aldı. Toplam 35 kategoride yüzlerce ... ( devamı )

12.05.2011
Garanti Emeklilik Engel Atlama İstanbul Bölge Şampiyonası Heyecanı Sona Erdi...
Garanti Emeklilik’in İstanbul Atlı Spor Kulübü iş birliğiyle, 6-8 Mayıs tarihleri arasında düzenlediği “Garanti Emeklilik Engel Atlama İstanbul Bölge Şampiyonası” sonuçlandı. Garanti Emeklilik Hobi Kulüpleri etkinlikleri çerçevesinde ... ( devamı )

10.05.2011
Garanti Portföy Mayıs Ayı Değerlendirme
Global sermaye piyasalarının son iki yıllık performansı incelendiğinde görülmektedir ki gelişmiş ekonomiler tarafından yaşanan büyük krizin yaralarını saracağına inanılan büyük boyutlardaki parasal genişlemeden en büyük ... ( devamı )

05.05.2011
“Garanti Emeklilik Engel Atlama İstanbul Bölge Şampiyonası” heyecanı başlıyor...
Garanti Emeklilik Hobi Kulüpleri’nin İstanbul Atlı Spor Kulübü iş birliğiyle düzenlediği “Garanti Emeklilik Engel Atlama İstanbul Bölge Şampiyonası” 6-8 Mayıs 2011 tarihlerinde Maslak İstanbul Atlı Spor Kulübü’nde gerçekleşecek. 2008 ... ( devamı )

17.08.2010
Intersport’ tan potanın devlerini tribünden izleme fırsatı…
Intersport, Garanti Bonus Card sahibi 5 şanslı müşterisini Türkiye’de bugüne kadar gerçekleştirilen en önemli uluslararası spor organizasyonu olan FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası’nda konuk ediyor. Garanti Bankası işbirliği ... ( devamı )

06.08.2010
Garanti Emeklilik ve Elele Dergisi “Zamane Hatunları”nı arıyor
Garanti Emeklilik sponsorluğunda, ELELE Dergisi tarafından düzenlenen Zamane Hatunları Yarışması için başvurular başladı Garanti Emeklilik sponsorluğunda ELELE Dergisi tarafından düzenlenen “Zamane Hatunları Yarışması”, kadınları iş ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »»