10.11.2009
Yeni evlenen çiftlere Pronet’ten 3 ay ücretsiz güvenlik sistemi
Pronet, yeni evlenen çiftler için fırsatlarla dolu bir kampanya başlattı.Kampanya çerçevesinde yeni evlenen çiftler, 31 Aralık 2009 tarihlerine kadar abonelik sözleşmelerini imzaladıkları takdirde, hem aktivasyon ve bağlantı bedelinde %40 ... ( devamı )

30.09.2009
Pronet Güvenlik, dijital ajans arayışı için konkur düzenliyor
Türkiye’nin lider güvenlik şirketi Pronet Güvenlik, dijital ortamda birlikte yürüyeceği yol arkadaşını bulmak için bir konkur düzenliyor.50.000’in üzerinde aktif güvenlik sistemi ve sayıları 500'ü aşan özel güvenlik projeleri ile ... ( devamı )

18.09.2009
Şehrin içinde, şehirden izole adeta bir tatil köyü
Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak bir yaşam vaat eden TepePark Villaları, gün içerisinde yaşadığınız tüm stresi atmanızı kolaylaştıracak sosyal tesis imkanı ile, evinizde kendinizi tatilde gibi hissetmenizi sağlıyor.Akıllı ... ( devamı )

29.07.2009
Check Point uç nokta güvenliğinde çıtayı yükseltiyor
Ağ ve bilgi güvenliğinde dünya lideri Check Point, endüstrinin tek “tek program” uç nokta çözümü olan Check Point Endpoint Security’nin, uç nokta güvenliğinde çığır açan yeni R72 versiyonunu duyurdu. Yeni versiyon, devrim yaratan ... ( devamı )

20.07.2009
Güvenli yaşamın adresi
Yuvataş İnşaat’ın Kurtköy Akfırat Bölgesi’nde yapımına devam ettiği TepePark Villaları, hırsızlık ve yangın gibi olaylara karşı Merkezi Güvenlik Sistemi ile 365 gün / 24 saat huzurlu bir yaşamın kapısını aralıyor.Kapalı devre ... ( devamı )

15.07.2009
Check Point’ten yeni appliance çözümleri
Nokia Güvenlik Bölümü’nün satın alınmasından kısa bir süre sonra güvenlik devi yeni appliance çözümlerini pazara sundu.Ağ ve bilgi güvenliğinde dünya lideri Check Point, bu yıl başında duyurulan ve Nisan ayında tamamlanan Nokia ... ( devamı )

03.07.2009
Sanal tehditler çoğaldıkça, smile adsl internette güvenliği artırıyor
Dünyaya açılan kapı olan internetin tehditleri kullanıcılar için her geçen gün katlanarak artıyor. smile adsl, abonelerini sadece virüslerden değil, banka şifrelerinin çalınmasına kadar her türlü tehditlerden korumak için hazırladığı ... ( devamı )

29.06.2009
ZyXEL ağ ürünlerinde KDV indirimi için son günler
Dünyanın lider bağlantı çözüm ve teknolojileri sağlayıcısı ZyXEL markalı tüm ağ ürünlerindeki KDV indirimini kaçırmak istemeyenlerin acele etmesi gerekiyor. KDV oranını %18’den %8’e düşüren indirim uygulaması, 30 Haziran’da ... ( devamı )

16.06.2009
Pronet’in güvenlik çemberi genişliyor
Güvenlik sektörünün lideri Pronet Türkiye genelinde Çözüm Ortaklığı yapısını başlatarak, yeni iş ve istihdam olanağı yaratacak.Çözüm Ortaklığı yapısı üzerine odaklanma kararı alarak satışlarını artırmayı hedefleyen lider ... ( devamı )

27.05.2009
Verbatim’den verilerinizin güvenliğini sağlayan ürünler
Medya depolama uzmanı Verbatim, kayıtlı verilerin yetkisiz kişiler tarafından görüntülenmesini önleyen bir dizi şifreli USB sürücüleri, SSD sürücüleri, taşınabilir sabit diskleri ve şifreli yazılımlı DVD diskleri piyasaya sunuyor. ... ( devamı )
Sayfalar:
«« 1 2 3 4 »»