08.06.2010
Renault trafik güvenliği için yeni bir kampanya başlatıyor
Büyükler küçüklere söz veriyorSon sekiz yıldır Sokakta İlk Adımlar projesiyle 500 bin öğrenciye yol güvenliği eğitimi veren Renault,, şimdi de bu eğitimi ‘sokağa taşıyacak’ bir kampanyaya imza atıyor. Bu kampanyayla, büyükler çocuklara ... ( devamı )
Sektör:
firma: Renault

04.06.2010
Hizmet Sektöründe Dev İsim!..
Dünyada olduğu gibi ülkemizde de hizmet sektörü hızla gelişmekte. Kurumsal işletmelere yönelik hizmetler sunan işletmeler, ülkemizdeki hizmet sektöründeki pazar payını gördükçe, yerli firmaların pazara girme ve iyi bir yer etme uğraşlarına ... ( devamı )

29.03.2010
Cisco şirketler arası işbirliğini güvenlik duvarının ötesine taşıyor
Cisco Intercompany Media Engine – IME (Şirketler Arası Medya Motoru), kurumların sınırlarını aşarak var olan telefon numaraları üzerinden güvenli ve yüksek kaliteli video ve ses görüşmelerini mümkün kılıyor Cisco, Intercompany Media ... ( devamı )

01.02.2010
Check Point Global Güvenlik Anketi Korunmasız Kurumsal Uç Noktaların Arttığını Ortaya Koydu
Uzaktan çalışanların sayısındaki önemli artışa rağmen, kurumların sadece %27’si veri güvenliği için şifreleme kullanıyor.Ağ ve bilgi güvenliğinde dünya lideri Check Point, uç nokta güvenliği ile ilgili eğilimleri belirlemek amacıyla ... ( devamı )

12.01.2010
DHL Express Gateway binasını faaliyete geçirdi…
Uluslararası lojistik ve ekspres taşımacılık sektörünün lideri DHL Express, Hızlı Hava Taşımacılık pazarında büyümeye devam etmek için güvenlik ve kalite standartlarını artırmaya yönelik geçen yıl inşa ettiği Havalaalanı operasyon ... ( devamı )

28.12.2009
Check Point IPS, Windows 7 Güvenlik Açığını Kapatıyor
Ağ ve bilgi güvenliğinde dünya lideri Check Point, IPS ürünlerinin Microsoft Server Message Block (SMB) protokolündeki denial-of-service (DOS) açıklarına karşı koruma sağladığını duyurdu. Check Point kullanıcıları, etkilenen Windows ... ( devamı )

18.12.2009
Parmak izi ve güvenlik sistemleri gün geçtikçe yaygınlaşıyor.
POLİMEK ELEKTRONİK; 1995 yılından bu yana elektronik kontrol ve güvenlik sistemleri ve bu ürünlerle çalışan yazılımlar üretmektedir. Ürettiği ve geliştirdiği sistemler ve yaptığı birçok proje ile; güvenlik, kontrol ve otomasyon ... ( devamı )

14.12.2009
Check Point’ten 50.000’i Aşkın İnternet Uygulaması ve Web 2.0 Widget İçin Güvenlik Denetimi
Ağ ve bilgi güvenliğinde dünya lideri Check Point, güvenlik çözümlerine 50.000’i aşkın Web 2.0 widget ve 4.500’ü aşkın İnternet uygulaması için güvenlik denetimi eklediklerini duyurdu. Bu ilave, FaceTime Communications firmasından ... ( devamı )

03.12.2009
Trafikteki tehditlere karşı mücadelede yeni durak Uşak
“Sokakta İlk Adımlar ve maskotu Woosh Uşaklı öğrencilere trafik bilinci verecek” Renault, Total Türkiye ve TTKÖD (Türkiye Trafik Kazalarını Önleme Derneği) ortak projeleri olan Sokakta İlk Adımlar’ı Uşak iline de taşıdı. Proje ... ( devamı )
Sayfalar:
«« 1 2 3 4 »»