15.04.2014
SafetyGO - İş Güvenliği ve Outdoor’da Kalite ve Şıklık
İş güvenliği ve outdoor kıyafetlerinde yeni bir soluk:SafetyGO.netSafetyGO.net Red Wing, Irish Setter, Dickies, Terra ve Vasque gibi, alanlarında uzman markaların ürün satışını gerçekleştiriyor. Avcılık, outdoor ve iş güvenliği giysilerinde ... ( devamı )

15.05.2012
Cybex Juno Fix İle Yüksek Güvenlikli Yolculuklar
Cybex Juno Fix Oto Koltukları trafik kazalarında hayat kurtarıcı rol oynarken, bebeklerinize güvenli ve rahat bir yolculuk sürdürmenin farkını ortaya koyuyor. Bebeklerin ve çocukların güvenliği için tasarladığı ürünler ile ... ( devamı )
Sektör:

27.12.2011
Yeni Kargo Hizmetini Devreye Alan Flydubai Güvenlikte De 3 d’ ye Geçti
Dubai’nin ilk düşük maliyetli havayolu şirketi olan flydubai, her geçen gün yepyeni hizmetlerini devreye alarak yolcularına adeta business kalitesinde hizmet sunuyor. Dubai'nin önde gelen düşük maliyetli havayolu flydubai, Dubai ... ( devamı )

22.12.2011
Sosyal Güvenlik Mevzuatı ve Datassist Hizmetleri
Bireyler, özel ve meslek hayatları süresince iş kazası ve meslek hastalığı gibi mesleki; hastalık, analık, sakatlık, yaşlılık, ölüm gibi fizyolojik ve işsizlik, evlenme ve çocuk sahibi olma gibi sosyo-ekonomik risklerle karşı karşıya ... ( devamı )

26.09.2011
Pronet Kameram ile gözünüz arkada kalmıyor
Türkiye’nin lider güvenlik firması Pronet Güvenlik, ev ya da işyerini cep telefonu ya da bilgisayar aracılığıyla uzaktan izleme fırsatı sunan Pronet Kameram hizmeti ile pahalı kamera sistemlerine etkin ve kaliteli bir alternatif sunuyor. ... ( devamı )

09.08.2011
Doğru sanılan yanlışlar, her yıl 100 bine yakın kişinin güvenliğini tehlikeye atıyor
İhmal ve doğru sanılan yanlışlar nedeniyle Türkiye’de her gün 234 ev soyuluyor. Yeni ortaya çıkan yumurta atma gibi akla gelmedik yöntemlerle evlere giren hırsızların hedefinde sadece sıradan konutlar değil, güvenlik elemanlarıyla korunan ... ( devamı )

14.07.2011
Türkiye de Pronet in sunduğu Reveal patlayıcı tespit sistemiyle sınırlar artık daha güvenli
Pronet, bagaj içindeki eşyaları yoğunluk ve atom numaralarına göre tarayarak sıvı patlayıcılar dahil, her çeşit bombayı tespit edebilen Reveal CT-80DR patlayıcı tespit sistemini Türkiye’ye getirdi. Havaalanlarının, limanların, ... ( devamı )

14.05.2011
Pronet Güvenlik Salto kurum içi güvenlikte yeni bir sayfa açıyor
Salto’nun erişim kontrol sistemleriyle yüz binlerce kullanıcı ağ üzerinden aynı anda yönetilebiliyorPronet, erişim güvenliği için Heathrow Havaalanı, Oxford Üniversitesi ve T-mobile gibi kurumların tercih ettiği Salto Erişim ... ( devamı )

27.04.2011
Herkes İçin Güvenlik Uluslararası Afiş Yarışması’nda, Türkiye’yi Fransa’da temsil edecek trafik elçisi öğrenciler belli oluyor
Renault, Total Oil Türkiye ve Türkiye Trafik Kazalarını Önleme Derneği’nin birlikte düzenlediği ‘Herkes İçin Güvenlik Uluslararası Afiş Yarışması’nın Türkiye Finali, 28 Nisan 2011, Perşembe sabahı yapılacak. Her yıl ... ( devamı )
Sektör:
firma: Renault

05.10.2010
Bosch’tan tuttuğunuzda çalışan, bıraktığınızda kapanan yeni nesil ütüler
Bosch Sensor Secure ütü, sizi hisseder Bosch Sensor Secure ütüler, ActiveControl sistem teknolojisi sayesinde ütü yapmayı yüzde 100 güvenli ve kolay bir hale getiririyor. Palladium-Glisseé taban tasarımı, geliştirilmiş buhar ve ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son