09.01.2012
Siz değerli müşterilerimiz ile birlikte her gün daha güçlü adımlar atıyoruz.
Türk Patent Enstitüsü tarafında 3 markamız tescillenmiştir. Revolution Revolution Technology prAxis ... ( devamı )

06.10.2011
Fortune Dergisi Demet Mutlu’ yu Dünya’ nın En Güçlü Kadın Girişimcilerinden Biri Olarak Gösterdi!...
Dünyanın önde gelen ekonomi dergilerinden Fortune, gözde marka ve tasarımcıların ürünlerini ayrıcalıklarla sunan alışverişin yeni yolu trendyol.com’un kurucu ortağı Demet Mutlu’yu “ Dünya’nın en güçlü 10 kadın girişimcisi” ... ( devamı )
Sektör:

06.05.2011
Fütürizm Düşünce Grubu Başkanı Alphan Manas “En büyükler ve güçlüler değil, adapte olanlar kazanacak”
Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan Umur Basım, dün Dudullu’daki genel müdürlük binasında müşterilerini ağırladı. Gecede bir konuşma yapan Fütürizm Düşünce Grubu Başkanı Alphan Manas, “5 ... ( devamı )

28.04.2011
Anneniz Yaza Güçlü Saçlarla Girecek
Anneler Günü’nde annenize Nevacare Nutrive Repair Glossing Serum ile daha ipeksi, güçlü ve elektriklenmeyen saçlar hediye edebilirsiniz. Türkiye’nin en çok tercih edilen saç bakım markası Neva Kozmetik, yüksek ısıda şekillendirilen ... ( devamı )

21.04.2011
Ortopedik Kanserlerin Tedavisi Güçlü Bir Ekip İşidir
Anadolu Vakfı tarafından kurulan Anadolu Sağlık Merkezi,2005 yılından bu yana uluslararası standartlarda hizmet sunuyor. Uzman kadrosu, hasta odaklı yaklaşımı ve başarılı tıbbi uygulamalarıyla kaliteli sağlık hizmetinde öncülük ... ( devamı )

16.04.2011
Eurobank Tekfen gerçekleşecek sermaye artışı ile, Türkiye’nin sermayesi güçlü bankalarından biri olacak
Türkiye’nin hızla büyüyen bankaları arasında yer alan Eurobank Tekfen’in ödenmiş sermayesinde 190 milyon TL artış kararı verildi. Eurobank Tekfen’in, ödenmiş sermayesinin 570 milyon TL’ye yükseltileceği açıklandı. Eurobank ... ( devamı )

08.04.2011
Kobi Paketleri güçlerini birleştirdi Eurobank Tekfen’den İşletmeler Özel Güçlü Kobi Paketi
Türkiye’nin hızla büyüyen bankaları arasında yer alan Eurobank Tekfen, işletme bankacılığı müşterilerine sunduğu hizmetleri “Güçlü KOBİ Paketi” ile biraraya getirdi. “Güçlü KOBİ Paketi” ile işletmelere finansal ... ( devamı )

13.08.2010
Transporter ve Caravelle’in Güçlü Motorlarında Cazip İndirimler
VW Ticari Araç, Transporter ve Caravelle modellerinde yeni bir indirim kampanyası uygulamaya koydu. Yeni kampanyayla 140PS ve 180PS Transporter ve Caravelle modellerinde 5.800 TL’ye varan indirimler uygulanarak tüketicilere yüksek ... ( devamı )
Sektör:
firma: Volkswagen

15.07.2010
Lenovo’dan hassas ve güçlü bir dizüstü deneyimi ThinkPad T410s
İş amaçlı kullanıma yönelik, yüksek performans ve verimlilik sunan Lenovo ThinkPad T410s dokunmatik ekran özelliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Ürün, Windows 7 Lenovo Enhanced Experience sertifikasına sahip!Lenovo ThinkPad T410s, ... ( devamı )

25.03.2010
Güçlü kadınların, güçlü tırnakları
Dünyaca ünlü Alman markası LCN'den her zaman ve her koşulda güçlü duran kadınlara, özel bir ürün... Tırnak güçlendirici "Nail Power" ile kadınların vazgeçilmezi tırnaklar, şimdi daha güçlü. LCN “Nail Power”, günlük hayatta ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 »»