29.11.2013
Koton Kolesiyonu
Bu sezon Tatlı Punk (Sweet Punk) temasıyla yola çıkan Koton, tam olarak sezon trendlerini yansıtan bir koleksiyon hazırlamış.Deri, triko ve kürk ağırlıklı koleksiyonda farklı desenlerin bir arada kullanılmış olması dikkat çekiyor. Renklerde ... ( devamı )

08.07.2010
Fason Kesim Dikim Atölyesi \ Tekstil İmalatı (Bayan Giyimi)
Özaslanlar Tekstil Fason Kesim Dikim Atölyesinde Bayan Giyimine Yönelik Olarak Gömlek, Çeket, Tunik, Pantolon vs. Kesim Dikimi Yapılmaktadır.Özaslanlar Tekstil müşterilerine; güvenle beklenen zamanda ve kalitede ürün teslimi için sipariş ... ( devamı )

19.01.2010
Bu Şortlarla Günün Her Anı Rahat Ve Şık Olacaksınız
Günün her anında rahatlıkla giyebileceğiniz birbirinden farklı çizgilere sahip şort modelleriyle Jimmy Key, kış modasına yaz sıcağı getiriyor. Jimmy Key’de bermudadan miniye kadar pek çok şort modeli bulunuyor. Denim, gabardin ve saten ... ( devamı )

14.12.2009
Crıspıno’da Yılbaşı Şıklığı
Hazır giyim sektörünün yenilikçi markası Crispino, uygun fiyat politikası ve üstün ürün kalitesiyle yılbaşında da alışverişin vazgeçilmez adresi olacak.Sonbahar-Kış Koleksiyonu'ndaki tüm ürünleri cazip fiyatlarla müşterilerine ... ( devamı )

04.11.2009
Gömlek, mükemmel ilik kalitesi ile birleşince…
JUKI, gömlekte ACF-172-1790 Direct Drive Bilgisayar Kontrollü Kilit Dikiş Otomatı ile fark yaratıyor… Tasarımı, üstün performansı, fonksiyonel yapısı ve donanımıyla hazır giyim sektörüne sunulan bu makina ile artık gömleklerdeki ilikler ... ( devamı )

27.10.2009
“Ne giysem” derdine son
Jimmy Key, her zevke hitap eden geniş gömlek koleksiyonuyla “Bugün ne giysem” derdinize son verirken, şıklığınıza da ayrıcalık katıyor.Jimmy Key, şıklığı detaylarında gizli olan ve günün her anında rahatlıkla kullanılan gömlek ... ( devamı )

22.10.2009
U.S. Polo Assn. 2009-10 Sonbahar Kış teması: “RETRO”
U.S. Polo Assn. 2009-10 Sonbahar Kış modası “Retro” detaylarını taşıyor. Özellikle markanın Classics serisinde çizgiler; Amerikan klasiklerini ve 1950’li yılların Retro özelliklerini taşıyor. Güney Amerika sahillerinin ve sahil kulüplerinin ... ( devamı )

14.10.2009
Milimetric İstinyePark Mağazası’nın açılışına iş dünyasından yoğun ilgi
Erkek ısmarlama giyiminde 6 yıldır faaliyet gösteren Milimetric, 4. mağazasının açılışını İstinyePark’ta gerçekleştirdi. Mağaza açılışını Milimetric Kurucu Ortakları Kağan Gökalp, Taner Gökalp, ünlü İtalyan lüks ürün ... ( devamı )

12.10.2009
Sıradışı BNG’den sıradışı bir tasarım: Fonksiyonel gömlek
Yoğun iş temposunda gün içinde birçok farklı ortamda olmak zorundasınız. Kıyafetlerinizi de bu farklı ortamlara göre belirlemeniz gerekiyor. BNG, yoğun iş temposu içindeki kadınların imdadına yetişiyor. En az 2, en çok 6 farklı şekilde ... ( devamı )

09.09.2009
Batik kadını bu sezon güçlü ve estetik
Batik 2009 kışı için 40, 70 ve 80’lerden esinlenen rahat ve şık bir koleksiyon sunuyor. Ana koleksiyonda safari ve ilkel etkiler 70’lerin seksi ve sofistike karışımıyla bir araya gelerek kışın mükemmel görünümlü güçlü ve estetik ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 »»