22.05.2012
Armut.com ile kaliteli nakliyeci, boyacı ya da fotoğrafçılara ulaşmak artık çok kolay!
Armut.com ile kaliteli nakliyeci, boyacı ya da fotoğrafçılara ulaşmak artık çok kolay!Türkiye’de bir ilk olan sanal hizmet pazarı armut.com, 300 meslek dalında, 2.000’i aşan hizmet vereniyle kolay ve güvenilir bir şekilde hizmet ihtiyaçlarını ... ( devamı )

02.12.2011
‘Ebru: Kültürel Çeşitlilik Üzerine Yansımalar’ fotoğraf sergisi
‘Ebru’ yoğun istek üzerine bir kez daha İstanbul’da ‘Ebru: Kültürel Çeşitlilik Üzerine Yansımalar’ fotoğraf sergisi, projenin uzun soluklu destekçilerinden Balnak’ın sponsorluğunda, Beşiktaş Belediyesi tarafından ... ( devamı )

05.10.2011
Bebek ve Çocuk Fotoğrafçısı Gülüm İmrat
“Anlar unutulabilir, ama hatıraya dönüşen fotoğraf o an’ı anıya çevirir” diyor. Bebek ve doğum fotoğrafçısı olarak adından söz ettiren ve yakaladığı doğru anlarla fark yaratan Gülüm İmrat, yeni doğan, 0-7 ... ( devamı )

12.11.2009
Bebek ve çocuk fotoğrafçılığına yeni bir yorum
Fotoğraf Sanatçısı Efsane Ersan, bebek ve çocuk fotoğraflarına sanatsal bir yaklaşım getirerek, en güzel anlara özgün ve yaratıcı renkler katıyor.Siyah-beyaz fotoğrafa büyük ilgi duyan sanatçı Efsane Ersan, doğa ve çocuklara duyduğu ... ( devamı )

03.02.2009
Dokuz Türk Fotoğrafçısının da finale kaldığı LEE’nin 50 bin Euro para ödüllü,Make History Fotoğraf Yarışması için Geri Sayım Başladı...
LEE’NİN MAKE HISTORY ÖDÜLÜ SAHİBİNİ BULUYOR... Ünlü jean markası LEE’nin 2007 yılında başlattığı ve Avrupa çapında düzenlediği, Make History Fotoğraf Yarışması’nda, 50 bin Euro para ödülünü kazanan 25 Şubat’ta Milano’da ... ( devamı )

23.09.2008
Kodak Turkiye Yeni PROFESSIONAL EKTAR 100 ile Fotoğrafçılara Dünyanın En İnce Grenli Renkli Negatif Filmini Sunuyor
ROCHESTER, New York,– Eastman Kodak Company (NYSE:EK) yeni KODAK PROFESSIONAL EKTAR 100 (EKTAR 100) film ile profesyonel fotoğrafçıların gözdesi olmaya ve profesyonel filme yeni standartlar getirmeye devam ediyor. ISO 100 hıza, yüksek doygunluğa ... ( devamı )
Sayfalar:
1