28.11.2013
Türkiye Gezginler Kulübü Derneği Karma Sergisi
Starcity’de Gezginler Kulübü’nün fotoğraf sergisiyle kısa yoldan dünyayı gezmeye hazır olun! Farklı şehirlerin ve bambaşka kültürlerin izlerini bulacağınız fotoğraf sergisi 01 Aralık’tan itibaren Starcity’de. Türkiye ... ( devamı )

14.09.2012
Lukapu ile Okulun İlk Gününü Ölümsüzleştirin
Yaşamdaki en değerli varlığınızın okula başlangıcında onlarca fotoğraf çektiniz. Lukapu size bu fotoğrafları bilgisayara mahkum olmaktan, yanlışlıkla silinmekten kurtarmak için kitap haline getirmeyi öneriyor. Çocuklarınıza paha ... ( devamı )

21.07.2012
Giyçek Fotoğraf Stüdyosu ANKAmall AVM Ziyaretçileriyle Buluşuyor
Giyçek Fotoğraf Stüdyosu ile Osmanlı Dönemine yolculuk ANKAmallAVM’de 20 Temmuz -25 Ağustos tarihleri arasında sizleri bekliyor. ANKAmallAVM’de 150 TL lik alışveriş yapan ve aynı gün içerisindefiş veya faturasını ANKAmall AVM ... ( devamı )
Sektör:

21.07.2012
Antalya Migros Avm’de Giyçek Fotoğraf Stüdyosu İle Zamanda Yolculuk
Osmanlı Dönemine Bir Yolculuğa Ne Dersiniz? Giyçek Fotoğraf Stüdyosu 3-9 Ağustos 2012 tarihleri arasında, 5M Migros Alışveriş Merkezi’ne gelen ziyaretçileri, Osmanlı döneminin büyülü günlerine götürüyor. Profesyonel olarak ... ( devamı )
Sektör:

20.07.2012
Giy çek Nostaljik Fotoğraf Stüdyosu Espark’a Geliyor
Espark Alışveriş Merkezi bu yıl ziyaretçilerine farklı bir Ramazan hatırası bırakacak. Giy çek Fotoğraf Stüdyosu, Espark Alışveriş Merkezi’ne gelen ziyaretçileri, Osmanlı döneminin büyülü günlerine götürecek. Espark ... ( devamı )

20.07.2012
Osmanlı Dönemine Bir Yolculuğa Ne Dersiniz?
Giyçek Fotoğraf Stüdyosu, CarrefourSA Karşıyaka Alışveriş Merkezi’ne gelen ziyaretçileri, Osmanlı döneminin büyülü günlerine götürüyor.CarrefourSA Karşıyaka etkinliklerden haberdar olmak için Facebook sayfamızı ziyaret etmeyi ... ( devamı )

22.05.2012
Armut.com ile kaliteli nakliyeci, boyacı ya da fotoğrafçılara ulaşmak artık çok kolay!
Armut.com ile kaliteli nakliyeci, boyacı ya da fotoğrafçılara ulaşmak artık çok kolay!Türkiye’de bir ilk olan sanal hizmet pazarı armut.com, 300 meslek dalında, 2.000’i aşan hizmet vereniyle kolay ve güvenilir bir şekilde hizmet ihtiyaçlarını ... ( devamı )

02.12.2011
‘Ebru: Kültürel Çeşitlilik Üzerine Yansımalar’ fotoğraf sergisi
‘Ebru’ yoğun istek üzerine bir kez daha İstanbul’da ‘Ebru: Kültürel Çeşitlilik Üzerine Yansımalar’ fotoğraf sergisi, projenin uzun soluklu destekçilerinden Balnak’ın sponsorluğunda, Beşiktaş Belediyesi tarafından ... ( devamı )

05.10.2011
Bebek ve Çocuk Fotoğrafçısı Gülüm İmrat
“Anlar unutulabilir, ama hatıraya dönüşen fotoğraf o an’ı anıya çevirir” diyor. Bebek ve doğum fotoğrafçısı olarak adından söz ettiren ve yakaladığı doğru anlarla fark yaratan Gülüm İmrat, yeni doğan, 0-7 ... ( devamı )

01.08.2011
Steve McCurry nin “Son Kodachrome Filmi” sergisi İstanbul Modern de
“Gerçeğin en iyi yorumu”İstanbul Modern, Steve McCurry’nin “Son Kodachrome Filmi” başlıklı fotoğraf sergisine ev sahipliği yapıyor. Magnum Photos üyesi ve National Geographic dergisinin fotoğrafçısı Steve McCurry’nin son ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son