11.07.2014
Neomarin’den Ramazan’a Özel Ödüllü Yarışma
ECE Türkiye tarafından yönetilen Neomarin Alışveriş Merkezi’nde Gönder BiMani ödüllü yarışması başladı. Teknolojinin ve geleneğin beraber olduğu yarışmaya katılım Neomarin Facebook sayfasından yapılacaktır. Verilen ... ( devamı )
Sektör:

07.10.2013
Sanal dünya çocuklarının, seslerini kullanmaya ihtiyacı var!
Dünyada 26 ülkede, 50 binden fazla çocuğun özgüven, özsaygı ve iletişim becerilerinin gelişimine büyük katkı sağlayan Helen O'Grady Drama Akademisi, 26 Ekim'de İstanbul'da da eğitimlere başlıyor. Hızlı teknoloji dünyasında, pek ... ( devamı )

20.03.2013
Midtown Hotel, Dünyamızı Korumak İçin Dünya Saati’ne Destek Veriyor
WWF (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) tarafından düzenlenen, tüm dünyadan yüz milyonlarca kişi, ticari ve kamu kurumu, her yıl tarihin en büyük çevre etkinliği olan Dünya Saati’nde buluşuyor. 20:30 – 21:30 arası 1 saat boyunca ışıklarını söndürüyor. ... ( devamı )

16.10.2012
Kotex’den 500 TL’lik Twits hediye çeki
Modern ve yenilikçi Kotex, değişim konusunda kadınlara ilham vermeye devam ediyor. Yeniliğin gücünü keşfeden kadınların tercihi Kotex; yeni uygulaması “Kendini Değiştir” ile de kadınların hayal güçlerini kullanarak 90 farklı ... ( devamı )

12.10.2012
Saçlarınız mı dökülüyor? Facebook’tan öğrenin!
Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan sosyal paylaşım siteleri sağlık alanında da elimizin altında. Saç&Kozmetik Cerrahi Kliniği Transmed tarafından Facebook üzerinde uygulanan sistemle online saç kökü hesaplaması gerçekleştirilebiliyor. Saçınız ... ( devamı )

27.08.2012
Çocuğumuza Araç Gereç Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
Kanz ve S&D Araç-Gereç Satış Müdürü Ayşen Okşak sorularınızı canlı olarak yanıtlıyor... Kanz’dan anne babalara canlı destek devam ediyor. Hem bizim hem de bebeklerimizin ... ( devamı )
firma: Kanz

01.08.2012
ANKAmall Ramazan Manisi Facebook Yarışması
ANKAmall "Yolla ANKAmall'a bir mani, Olmayalım sizlere mani!" sloganıyla düzenlediği Ramazan Manisi Facebook Yarışması Birincisine Samsung Galaxy Tab P6200 hediye ediyor! ANKAmall Mani Yarışmasına Katılım, Fabebook'a Yönlendiren " ... ( devamı )
Sektör:

21.07.2012
Giyçek Fotoğraf Stüdyosu ANKAmall AVM Ziyaretçileriyle Buluşuyor
Giyçek Fotoğraf Stüdyosu ile Osmanlı Dönemine yolculuk ANKAmallAVM’de 20 Temmuz -25 Ağustos tarihleri arasında sizleri bekliyor. ANKAmallAVM’de 150 TL lik alışveriş yapan ve aynı gün içerisindefiş veya faturasını ANKAmall AVM ... ( devamı )
Sektör:

21.07.2012
Antalya Migros Avm’de Giyçek Fotoğraf Stüdyosu İle Zamanda Yolculuk
Osmanlı Dönemine Bir Yolculuğa Ne Dersiniz? Giyçek Fotoğraf Stüdyosu 3-9 Ağustos 2012 tarihleri arasında, 5M Migros Alışveriş Merkezi’ne gelen ziyaretçileri, Osmanlı döneminin büyülü günlerine götürüyor. Profesyonel olarak ... ( devamı )
Sektör:

20.07.2012
Giy çek Nostaljik Fotoğraf Stüdyosu Espark’a Geliyor
Espark Alışveriş Merkezi bu yıl ziyaretçilerine farklı bir Ramazan hatırası bırakacak. Giy çek Fotoğraf Stüdyosu, Espark Alışveriş Merkezi’ne gelen ziyaretçileri, Osmanlı döneminin büyülü günlerine götürecek. Espark ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »»