04.11.2009
Lavazza’dan sıradışı bir lezzet: Tandem
Dünyanın lider kahve markalarından Lavazza, Tandem’le kahve severlere sıra dışı bir lezzet sunuyor. Lavazza AR-GE departmanı tarafından tasarlanan ve patenti alınan çift bölmeli özel bir bardakta tüketicilerin beğenisine sunulan Tandem, ... ( devamı )

30.10.2009
Günün en tatlı molası Caffé Nero’da
Kahvaltılık ürünleri ve eşlikçileri gurme kahveleriyle misafirlerine uygun fiyata tadına doyulmaz bir kahvaltı sunan ünlü İngiliz kahve zinciri Caffé Nero, şimdi de günün her anında misafirlerine tatlı bir sürpriz yapıyor.Sizin için ... ( devamı )

19.10.2009
Lavazza 2010 Takvimi müzik ve fotoğrafı buluşturdu
Dünyanın lider kahve markalarından Lavazza, İtalyan Espresso Deneyimi’ni Lavazza 2010 Takvimi’ni İtalya’da tanıttı. Torino’daki Palazzo Madama’da fotoğraf ve sanatı harmanlayan Lavazza 2010 Takvimi’ni tüm dünyaya anlatıldı. Sanat, ... ( devamı )

08.10.2009
Gerçek kahve keyfi için Lavazza’dan Guzzini
Dünyanın lider kahve markalarından Lavazza, Guzzini espresso makinesi ile kahve keyfini evlere taşıyor. Ünlü Japon tasarımcı Hiroshi Ono tarafından tasarlanan Guzzini espresso makinesi yumuşak hatları ve basit yapısıyla evin her bölümünde ... ( devamı )

20.07.2009
Creme Brulee içerek serinliğin tadına varın!
Lezzet, keyif ve sohbetin bir arada olduğu Gloria Jean’s Coffees’te bu yaz, Creme Brulee ile çok serin geçecek.Kahve severlerin en keyifli lezzet noktası olan Gloria Jean’s Coffees, espresso bazlı içeceklerden vazgeçemeyen konuklarına bu ... ( devamı )

15.07.2009
Sıcaklara mola zamanı
Keyifli sohbetlere lezzetli kahvelerin eşlik ettiği Gloria Jean’s Coffees’de sıcaklara mola veriliyor. Kahveseverler Very Vanilla Chiller ile, sıcak yaz günlerine meydan okuyacak.Havaların her geçen gün ısınması ile birlikte Gloria Jean’s ... ( devamı )

12.05.2009
Bahar geldi, Caffe Latte’ler dondu: Frappé Latte
Baristaların elleriyle hazırladığı kahveler ve Akdenizli ruhlu yiyecekleriyle kendine özgü hayran kitlesi yaratan Caffé Nero, kahve içerken serinlemek isteyenlere lezzetli bir alternatif sunuyor. Baharın enerjisinin yansıdığı şu günlerde ... ( devamı )

07.04.2009
Espresso fındığın cazibesine kapıldı
Kahve keyfinin en lezzetli adresi Gloria Jean’s Coffees’de fındığın cazibesine kapılan espresso, “Irish Nut Creme” ve “Irish Nut Chiller” ile kahve severlerin yeni gözdesi oluyor.Espressonun irish creme ile birlikteliğine eşlik eden ... ( devamı )
Sayfalar:
1