22.02.2020
Bkrc Endüstriyel Enerji
Buhar Kazanı , Kızgın Yağ Kazanı , Boyler , Kalorifer Kazanı , Yakıt Tankı , Kızgın Su Kazanı , Depolama Tankları İmalatı , Yoğuşmalı Kazan ve Brülör Bayisi.Steam Boiler - Industrial Type Steam Boiler - Hot Oil Boiler - Hot Water Boiler ... ( devamı )

02.05.2014
Burn’den, Her Karesi Futbol Aşkı Dolu Bir Uygulama!
Binlerce taraftarın enerjisiyle hazırlanan Burn reklam filminin devamı niteliğindeki “Bugün O Gün” Facebook uygulaması, taraftarlara kendi videolarını hazırlama şansı veriyor. Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray Kulüpleri ... ( devamı )

14.04.2014
Dünya, enerji tüketiminde verimliliğe tasarrufa ve çevreciliğe odaklandı
İtalya’da düzenlenen MCE Fuarı’nda ürünleri büyük ilgi gören Erensan Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Eren:Erensan’ın Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Eren, “Dünya çevreye duyarlı, enerji verimliliği ve tüketimde tasarruf sağlayan ürünlere ... ( devamı )

07.10.2013
Güler Sabancı Massachusetts Institute of Technology ’de Konuştu
Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Boston’da ABD Enerji Bakanlığı ve dünyanın en saygın teknik üniversitelerinden olan Massachusetts Institute of Technology (MIT) tarafından düzenlenen “Temiz Enerjide Kadının ... ( devamı )

15.06.2013
REW İstanbul 2013 devam ediyor
Geri Dönüşüm, Atık Yönetimi ve Çevre Teknolojilerine dair en son yenilikleri görmek için son 2 GÜN!REW İSTANBUL 2013 devam ediyor… İFO Fuarcılık tarafından bu yıl 9.’su gerçekleştirilen Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ... ( devamı )

19.09.2012
Yenilenebilir Enerjide Bayilik Fırsatı
Elektrik üretip devlete satabilirsiniz3 Aralık 2010 tarihinde resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren genelgeye göre; 500 kW’a kadarrüzgar türbinleri (ya da daha geniş ifadeyle herhangi bir yenilenebilir enerji yatırımı), Türkiye ... ( devamı )

28.08.2012
Evlere serinlik getiren indirim kampanyası!
Son teknolojiyi yansıtan ürünleriyle hayatı kolaylaştıran Panasonic, klima kategorisindeki yeni indirim kampanyasıyla rahat bir nefes aldırıyor. Sessiz çalışma, yüksek hava salınımı ve enerji tasarrufu özellikleriyle fark yaratan ... ( devamı )

06.08.2012
Burn Enerji İçeceği 2012 Londra Olimpiyatları Eğlenceleri
BURN, 2012 LONDRA OLİMPİYATLARI KAPSAMINDA,ELEKTRONİK MÜZİK VE SOKAK SANATINI, ÇOK ÖZEL BİR GECEDE BULUŞTURDU! Burn; DJ David Guetta, Burn Tutku Ekibi Üyesi Doğuş Çabakçor ve Mr. Brainwash olarak bilinen küratör Thierry Guetta’yı, 1 ... ( devamı )

31.07.2012
Gölmahal Villaların’nda Maksimum Enerji Tasarrufu Minumum Fatura
Yalçınlar Group tarafından Büyükçekmece göl kenarında yapılan lüks yaşamın yeni adresi Gölmahal Villaları, enerji tasarrufunda da iddialı. Akıllı ev sistemi ile donatılmış villalar ısıtma, soğutma ve su sistemlerinde minimum ... ( devamı )

24.07.2012
Indesit Prime buzdolapları Smart Teknoloji. Maksimum performans, minimum enerji tüketimi.
Gelişmiş sensör sistemi sayesinde, Smart Teknoloji özelliğine sahip yeni Indesit Prime buzdolapları cihazınızın performansını sürekli olarak takip etmektedir. Ekrana entegre edilmiş Smart LED ışıkları, iç alanı kontrol altında ... ( devamı )
firma: İndesit
Sayfalar:
1 2 3 »» son