09.04.2014
İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü öğrencileri, MONDIAL’i fabrikasında ziyaret etti…
İzmir Ekonomi Üniversitesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Murat Bengisu, Öğr. Gör. Dr. Elif Kocabıyık ve Ar. Gör. Özgür Deniz Çetin koordinatörlüğünde, Endüstriyel Tasarım Bölümü öğrencileri 4 Nisan 2014’te Mondial ... ( devamı )

15.06.2013
REW İstanbul 2013 devam ediyor
Geri Dönüşüm, Atık Yönetimi ve Çevre Teknolojilerine dair en son yenilikleri görmek için son 2 GÜN!REW İSTANBUL 2013 devam ediyor… İFO Fuarcılık tarafından bu yıl 9.’su gerçekleştirilen Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ... ( devamı )

02.11.2012
Ekonominin yeni boyutu bu zirvede tartışılacak...
8 – 9 Kasım Hilton Convention Center’da E-Baltaş Coproline ev sahipliği ve Turkcell ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan zirvede ekonominin yeni boyutu masaya yatırılacak.E-Ticaret’in günümüz ekonomisine sağlamış olduğu kolaylıkların ... ( devamı )

05.09.2012
Nolte Express Mutfaklarda,üstün özellikler daha ekonomik fiyata
Genel olarak toplu satışlar için tasarlanan ve üretilen Express Mutfakların en önemli özelliği, taşıdığı Alman Noltekalitesini çok daha ekonomik fiyatlarla sunuyor olması. Marka böylece inşaat firmalarının hayata geçirecekleri ... ( devamı )

07.12.2011
“Yeteneğe Destek Yaratıcı Ekonomiye Destek” Projesi İlk Ders Zili Çaldı
Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in, “Yeteneğe Destek Yaratıcı Ekonomiye Destek” adlı kurumsal sosyal sorumluluk projesinin ilk dersi gerçekleştirildi. Projenin 2011 etabında başvurular sonucunda seçilen 60 yaratıcı ... ( devamı )

06.10.2011
Little Caesars Eşşiz lezzeti ile ekonomiye de katkıda bulunan Nefis Kenar şimdi ücretsiz
Little Caesars'tan pizzaseverleri sevindiren kampanya Eşsiz Nefis Kenar lezzeti şimdi ücretsiz Little Caesars, şimdi eşsiz pizza lezzetini, Nefis Kenar ile ücretsiz olarak buluşturuyor. Pizzaseverleri sevindiren kampanya ile Little Caesars'ta, ... ( devamı )

05.10.2011
Ofislerde mobiliteye ekonomik yoldan ulaşmanın yeni adı: Xpeech SIP DECT
1972 yılından bu yana Türkiye pazarına profesyonel ses çözümleri sunan Bircom, yeni nesil SIP DECT sistemi Xpeech SIP DECT’i tanıttı. SIP desteği olan tüm santrallere kolaylıkla bağlanabilen ürün, ihtiyaca göre ölçeklenebilen ... ( devamı )

09.07.2011
Altın Hesabı | Türk Ekonomi Bankası
Altın Hesabı, altına yatırım yapmak isteyen yatırımcıların güvenli bir şekilde altın alıp satmasını sağlayan vadeli yada vadesiz seçenekleri bulunan bir hesap türüdür.Altın Hesabı'nın Avantajları Döviz alıp satar gibi 0.01 ... ( devamı )

11.05.2011
Ekonomi Gazetecileri Derneği Ekonomi Basını Başarı Ödülleri
Geleneksel "Yaza Merhaba" etkinliğimizi 1 Haziran 2011 Çarşamba akşamı İstanbul Ticaret Odası Vakfı Cemile Sultan Korusu'nda gerçekleştiriyoruz.Türkiye'nin dört bir yanından 700'ü aşkın ekonomi gazetecisinin üye olduğu Ekonomi ... ( devamı )

05.05.2011
TÜYİD Ekonomi Sohbetleri Devam Ediyor
TÜYİD Yatırımcı İlişkileri Derneği’nin The Bank of New York Mellon ve Bersay İletişim Grubu işbirliğiyle gerçekleştireceği ücretsiz sohbet toplantısında; Ortadoğu ve Afrika bölgesi gelişmeler ve bu bölgedeki yatırımcıların ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son