29.10.2017
Alışkanlıkları Değiştirecek Bir Alışveriş Sitesi
Alışkanlıkları Değiştirecek Bir Alışveriş Sitesi İnternette aradığımız zaman bulamadığımız, hayatımızda pek önem vermediğimiz ancak yokluğunda eksikliğini hissettiğimiz ürünleri bulabileceğimiz bir site var. 1dahasoyle.com, ... ( devamı )

06.02.2016
Yeni Nesil Hediye Alternatifi Minyatür Bahçeler Olacak
Minyatür bahçe ve teraryum tasarımları yapan ÇiçekveBahçe Bitki Tasarım Atölyesi vewww.cicekvebahce.com hizmetinize sunuldu. ÇiçekveBahçe; sevdiklerinize kalıcı, farklı ve kişisel hediyeler verebilmeniz, ev/ ofis dekorasyonunuza doğadan ... ( devamı )

11.04.2014
Portakal Diyarı ve Finike Portakalı Üzerine...
Bu hafta size Antalya’nın yeni ve taze lezzetlerinden söz edeceğiz. Konya Yerel Haber ve Antalyabook ekibi olarak Finike’ye uğradık ve Portakal Diyarı‘nın kurucusu Turgut Aksoy ile keyif dolu bir söyleşi yaptık. Aynı zamanda Portakal ... ( devamı )

18.12.2013
Türk Mühendislerden İş Hayatını Kolaylaştıracak İcat
Hızla gelişen Bilgisayar teknolojisinden geri kalmamak isteyen iş dünyası yurtdışından gelecek haberleri beklerken en önemli icat ülkemizden geldi. Genç mühendislerimiz iş hayatını kolaylaştıracak ve şirketlerin veri kaybını ... ( devamı )

02.05.2013
İstanbul’dan Aldığınız Bir Makyaj Kutusu İzmir’de Yaşayan Bir Kadının Hayatını Değiştirebilir mi?
Nasıl? diye düşünebilirsiniz… Teknoloji ve insan emeği bir araya gelince her şey mümkün. Vitrinde bir elbise gördünüz. Bayıldınız, pahalı da. Ama o paraya değer, ne de olsa çok beğendiniz. İlk gün üstünüze giydiniz işe ... ( devamı )

28.03.2013
Genç Profesyoneller Dijital Pazarlama Akademi’de Buluşuyor!
İstanbul Bilgi Üniversitesi E-ticaret Kulübü, 13 Nisan – 25 Mayıs 2013 tarihleri arasında İst. Bilgi Üniversitesi’nde gerçekleşecek olan Dijital Pazarlama Akademi’de genç profesyonelleri sektör uzmanları ile bir araya getiriyor. ... ( devamı )

16.01.2013
Türkiye’nin İlk Acente Araç Tedarik Platformu Transfer Ofis Yayında!
2011 yılında genç ve tecrübeli 3 Türk girişimci tarafından kurulan Transfer Ofis, Türkiye’nin İlk Online Acente Araç Tedarik Platformunu oluşturmuştur. Transfer Ofis, Türkiye çapında Turizm, Ulaşım, Araç Kiralama sektörlerinde uzun ... ( devamı )

08.01.2013
weddingdekor.com E-ticaret Pazarında
Evlilik hazırlığındaki çiftlere, annelere çeyiz, bebek ve dekorasyon konusunda öneri ve ürünler sunan weddingdekor.com, Ekim 2012’de yayın hayatına başladı. Farklı içeriğiyle dikkat çeken site evlenme kararı alan çiftlere ... ( devamı )

16.10.2012
IMI Conferences tarafından 8.si düzenlenen Türkiye Çağrı Merkezi Konferansı
IMI Conferences tarafından 8.si düzenlenen Türkiye Çağrı Merkezi Konferansı, bu yıl Teleperformance ana sponsorluğunda 18-19 Ekim 2012 tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek. Çağrı merkezi tasarımından, ... ( devamı )

22.05.2012
Armut.com ile kaliteli nakliyeci, boyacı ya da fotoğrafçılara ulaşmak artık çok kolay!
Armut.com ile kaliteli nakliyeci, boyacı ya da fotoğrafçılara ulaşmak artık çok kolay!Türkiye’de bir ilk olan sanal hizmet pazarı armut.com, 300 meslek dalında, 2.000’i aşan hizmet vereniyle kolay ve güvenilir bir şekilde hizmet ihtiyaçlarını ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »»