25.05.2015
Çevirmenin 2 Dostu: Kahve ve Yeminli Sözlük
Google ve Yeminli Sözlük El EleTüm bunların yanında ve Google’ın eşsiz tasarımı sayesinde artık çevirmenler Google’da aradıkları kelimenin yanına yeminli yazarak Yeminli Sözlük sitesinin tüm inceliklerini keşfetmeyi öğrendiler. ... ( devamı )

01.12.2011
Mou Botları İle Ayaklar Sıcacık Etnik ,Çevre Dostu ve El Yapımı Mou Botlar Türkiye ’de
Hollywood starlarından Sarah-Jessica Parker, Kate Moss, Claudia Schiffer, Gwyneth Paltrow , Cameron Diaz gibi ünlülerin de ayaklarından çıkarmadıkları MOU botların ünü günden güne tüm dünyaya yayılıyor. 2002 yılında Shelly ... ( devamı )

06.07.2011
Damla Su dan Türkiye nin Çevre Dostu En Hafif Şişesi
Doğanın saflığını sofralara taşıyan Damla Doğal Kaynak Suyu yeni 500ml’lik şişe tasarımıyla Türkiye’nin en hafif şişesine imza attı. Damla Su, mevcut ambalaj kalitesini koruyarak geliştirdiği yeni hafif şişesi sayesinde ... ( devamı )

09.06.2011
Çevre dostu Profilo ile “enerji tasarrufu hikâyeleri”nizi paylaşın hediyeler kazanın
Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, enerji tasarrufu konusunda toplumu bilinçlendirme çalışmaları çerçevesinde herkesi tasarruf hikâyesi yarışmasına katılmaya davet ediyor. Tasarruf hikayelerini paylaşmak ve yarışmaya katılmak isteyenler ... ( devamı )
firma: Profilo

05.01.2011
Bosch’un yeni nesil doğa dostu ürünleri ile 2011’de daha çevreci bir yıl
Doğal kaynaklarımızı koruyan ve sürdürülebilir bir yaşamı destekleyen “Doğa Dostu Teknoloji” yaklaşımı ile enerji ve su tasarrufunda öncü bir rol üstlenen Bosch, yeni yılda herkesi daha çevreci ürünler kullanmaya davet ... ( devamı )

03.09.2010
Esnaf dostu DenizBank, Akıllı Kart projesini İSTESOB işbirliği ile hayata geçiriyor
İşletmeler için en yeni çözüm olan Akıllı Kart’ı önce İstanbullu esnaf kullanacak Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile farklılaşan DenizBank ile İSTESOB arasında imzalanan protokolle DenizBank’ın esnafa özel yeni Akıllı ... ( devamı )

12.08.2010
Acer S273HL WLED ekran: Benzersiz İnce Tasarım ve Çevre Dostu Gelişmiş Performans
Ultra- ince ve ödüllü Full HD LED ekran modellerinin üzerine Acer S3 serisini yeni S273WLED ile genişletiyor. Sofistike tasarım ve son teknoloji performans ile donatılmış S273WLED ultra hızlı tepki süresi, şaşırtıcı kontrast ... ( devamı )

03.08.2010
Acer S273HL WLED ekran: Benzersiz İnce Tasarım ve Çevre Dostu Gelişmiş Performans
Ultra- ince ve ödüllü Full HD LED ekran modellerinin üzerine Acer S3 serisini yeni S273WLED ile genişletiyor. Sofistike tasarım ve son teknoloji performans ile donatılmış S273WLED ultra hızlı tepki süresi, şaşırtıcı kontrast oranı ... ( devamı )

04.06.2010
VW Ticari Araç’tan çevre dostu alternatif: CADDY ECOFUEL
Volkswagen Ticari Araç’ın hem ekonomik hem çevreci modeli Caddy EcoFuel şirketlerin özellikle filo ihtiyaçları için çözüm sunuyor. Özel sipariş üzerine Türkiye’ye getirilen, CNG (Sıkıştırılmış Doğal Gaz) ile çalışan Caddy ... ( devamı )
Sektör:
firma: Volkswagen

04.01.2010
DenizBank’tan doğa dostu kampanya...
DenizBank, Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Açıkdeniz İnternet Şubesi üzerinden ödeyen her 50. müşterisi adına TEMA Vakfı’ndan bir fidan dikecek... Sahip olduğu finansal süpermarket anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 »»