02.04.2012
Doğtaş, Çin Fuarı’nda yeni pazarlara açıldı
Sektörünün “En Beğenilen Şirketi” seçilen Doğtaş, Çin'in Guangzhou kentinde düzenlenen, dünya mobilya sektörünün buluştuğu Çin Uluslararası Mobilya Fuarı’nda (CIFF) katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Doğtaş, dünya ... ( devamı )
Sektör:

28.02.2012
Doğtaş Mobilya, Irak’ ta üçüncü mağazasını açtı
Doğtaş’tan Erbil’e Exclusive MağazaDoğtaş, hız kesmeden yurtdışı mağaza atağına devam ediyor. Doğtaş’ın Irak’taki üçüncü Exclusive mağaza açılışını Doğtaş Dış Ticaret Müdürü Erol Çetinkaya, Doğtaş Pazarlama ... ( devamı )
Sektör:

07.02.2012
40’ıncı yılını kutlayan Doğtaş, çok konuşulan bir reklam kampanyasına imza attı
Türkiye’nin en beğenilen mobilya markası Doğtaş’ın yeni reklam filmi tüm dikkatleri üzerine çekiyor Sadece mobilya üreten ve satan marka değil, aynı zamanda yaşam tarzı yaratan ve belirleyen bir marka olan Doğtaş, “Sizinle Yaşıyoruz” ... ( devamı )
Sektör:

06.01.2012
Doğtaş Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan TÜSİAD Yönetiminde
Dünya Girişimcilik Yarışması 2005 Türkiye Finalisti, 2008 yılı Milli Prodüktivite Merkezi tarafından ‘Yılın En Verimli İş Adamı‘, 2011’de ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu 1. Girişimcilik Ödülleri’nde “Yılın Girişimcisi” ... ( devamı )
Sektör:

27.12.2011
Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan “Yılın Girişimcisi 2011 ” Seçildi
Türk mobilya sektöründe iyi tasarım, yüksek kalite ve mağazacılık hizmet anlayışıyla sektörünün öncü markalarından Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu 1. Girişimcilik Ödülleri’nde “Yılın ... ( devamı )
Sektör:

02.12.2011
Doğtaş, sektörün en beğenilen şirketi oldu
Doğtaş, Capital dergisinin her yıl yaptığı araştırmada Mobilya sektörünün “En Beğenilen Şirketi” seçildi.Türk mobilya sektörünün öncü firmalarından Doğtaş, Capital dergisinin her yıl yaptığı araştırmada sektörünün ... ( devamı )
Sektör:

24.11.2011
Doğtaş’ ta hafta sonu indirim rüzgarı esiyor
Türk mobilya sektörünün öncülerinden Doğtaş, ekstra indirimlerle keyifli bir hafta sonu yaşatıyor. Doğtaş, bu hafta sonuna özel Cuma, Cumartesi, Pazar günleri birçok üründe ekstra yüzde 10 indirim fırsatı sunacak. Estetik ... ( devamı )
Sektör:

06.10.2011
Doğtaş Carlino oturma takımı salonları güzelleştiriyor
Türk mobilya sektörünün öncülerinden Doğtaş, Carlino oturma takımı ile evlere konfor, özgün tasarım ve modern çizgi taşıyor. Carlino oturma takımında tasarım kadar oturma rahatlığı da ön plana çıkıyor. Rahatlığı, özel ... ( devamı )
Sektör:

25.04.2011
Moda, stil ve mimarinin üç yıldızı Doğtaş Mobilya için tasarladı
Türkiye mobilya sektöründe ödüllü tasarımları, dinamik ve vizyoner yaklaşımıyla saygın bir marka olan DOĞTAŞ, moda, stil ve mimarinin üç önemli ismi Atıl Kutoğlu, Ece Sükan ve Federico Delrosso ile birlikte yaşam alanlarının ... ( devamı )
Sektör:
Sayfalar:
1