13.10.2014
Hatice Teyze’nin Doğal Sabunları İle Cildinizi Yenileyin
Hatice Teyze’nin tamamen doğal, el yapımı Bıttım ve Kahveli&Haşhaşlı sabunlarıyla cildinizi tazeleyerek bedeninizi kışa hazırlamanın şimdi tam zamanı! Her biri özenle hazırlanan Hatice Teyze’nin Kahveli&Haşhaş Tohumlu ... ( devamı )

15.01.2014
Kışın Bol Vitamin Almanın Doğal Yolu
KIŞIN BOL VİTAMİN ALMANIN DOĞAL YOLU; Tefal XXL 1200W Gümüş Katı Meyve Sıkacağı Tefal XXL 1200W Katı Meyve Sıkacağı ile bol vitaminli ve lezzetli meyve suları hazırlayarak kışı sağlıklı ve formda geçireceksiniz. Hızı ve kolaylığı ... ( devamı )
firma: Tefal

20.03.2013
Midtown Hotel, Dünyamızı Korumak İçin Dünya Saati’ne Destek Veriyor
WWF (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) tarafından düzenlenen, tüm dünyadan yüz milyonlarca kişi, ticari ve kamu kurumu, her yıl tarihin en büyük çevre etkinliği olan Dünya Saati’nde buluşuyor. 20:30 – 21:30 arası 1 saat boyunca ışıklarını söndürüyor. ... ( devamı )

02.10.2012
Reebok RealFlex ile Doğal Hareketin Keyfini Yaşayın!
Spor yaparken konfor ve esneklik istiyorsanız, Reebok RealFlex koleksiyonu tam size göre! RealFlex ayakkabı koleksiyonu FW12 sezonunda yenilenen tasarımları ve canlı renkleri ile raflardaki yerini alıyor. RealFlex ayakkabılar, ... ( devamı )
Sektör:

25.07.2012
Süper inverter süper fiyata “Formsolar.com” ‘da!
Form Şirketler grubu içinde yer alan Form Temiz Enerji Sistemleri San. ve Tic. A.Ş ‘nin sitesi “Formsolar.com” da “Fronius” marka inverterler, çok özel fiyatlarla sizleri bekliyor. “Formsolar.com”, Türkiye’nin ... ( devamı )

26.03.2012
Teknowood Doğal ,Sağlıklı ve Sağlam Evler
Teknowood Ahşap Yapı, doğal ürünlerle yenilenen bir hayat trendinin oluşmasını hedefliyor. Tasarım ve teknolojiyle, ağaca yeniden hayat veren, bu hayatın öznesine de insanı oturtan tasarımlar sunan Teknowood Ahşap Yapı, yaşadığımız ... ( devamı )

14.03.2012
Neo Gölpark İstanbul İle Doğa Kadar Doğal Bir Yaşam..
İstanbul’un yeni ulaşım ağında yer alan Bolluca, doğal güzellikleri kadar bu eşsiz araziye yakışan konut projesi NeoGölpark İstanbul ile de İstanbullular’ın yeni gözde yerleşim bölgesi… Yapı sektöründe yenilikçi yaklaşımları ... ( devamı )

01.12.2011
Doğal kaynaklar israf edilmeden kullanılıp, gelecek kuşaklara da bırakılmalıdır.
‘Sürdürülebilir Turizm Yönetimi’ semineri: ‘Çocuklarımız ve torunlarımızın geleceği için kaynaklar israf edilmeden kullanılmalıdır” Son yıllarda dünya gündemine ‘Sürdürülebilirlik’ kavramı damgasını vurdu. ... ( devamı )

13.05.2011
Tema Vakfı Türkiye Erozyonla Mücadele Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı
TEMA, 11 Eylül 1992 tarihinde, Karaca Arboretum'un kurucusu, BM Çevre Ödülü sahibi Hayrettin Karaca ve Tekfen Holding kurucu ortaklarından, Türk-B.D.T. İş Konseyleri Başkanı Nihat Gökyiğit tarafından kurulmuştur. 1980 yılında Hayrettin ... ( devamı )
Sektör:

28.04.2011
İGDAŞ’dan Braille alfabesi ve işaret dili ile doğalgaz güvenliği eğitimi
İstanbul’a 25 yıldır güvenle ve sorumluluk bilinciyle doğalgaz dağıtımı yapan İGDAŞ, işitme ve görme engelli öğrenciler için "Doğalgazın Güvenli Kullanımı" konulu kitap ve CD’ler hazırladı. 2010 yılında başlayan ... ( devamı )
firma: İGDAŞ
Sayfalar:
1 2 3 »» son