08.03.2016
HomeLang Dil Hizmetleri Uzman Çeviri Ekibi ile Türkiye’ye ve Tüm Dünyaya Hizmet Veriyor
2015 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir firma olan HomeLang Dil Hizmetleri, bünyesinde bulunan, alanında uzman ve deneyimli çok sayıda çevirmen, editör, redaktör, deşifre uzmanı, DTP uzmanı ve diğer hizmet sağlayıcılar ile onlarca ... ( devamı )

22.04.2014
6 Kıta İsmek’te Buluşuyor
İSMEK; dünyanın 6 kıtasından insanı, eğitimleri sayesinde bir araya getiriyor. Bu yıl 93 ülkeden toplam 1759 yabancı uyruklu İstanbullu, sanat ve meslek eğitimi almak için İSMEK’i ... ( devamı )
Sektör:
firma: İSMEK

24.12.2013
2014’ü Kitchenette’te Karşılayın.
Biliyoruz, şu an hepimiz yılbaşında ne yapacağımızı düşünüyoruz. Yılbaşı gecemizi keyifli geçirmek ve eğlencenin tadına varmak istiyoruz.Kitchenette yeni yıla harika hazırlanmış ve güzel bir gece planlamış. Yılbaşı konseptini ... ( devamı )

20.12.2012
Yeni yıl hediyenizi Pierre Cardin barkodlarında yakalayın!
Pierre Cardin yeni yıla özel uyguladığı ‘Barkodlardan Bir Dilek Tut’ facebook kampanyasıyla heyecanlı dakikalar yaşatıyor. 20-31 Aralık tarihleri arasında Pierre Cardin mağazalarına uğrayan herkes beğendiği ürünü kazanma ... ( devamı )

18.10.2012
Bayramda Erkekler Ne İster Kadınlar Ne İster
Ne istediğini bilen erkekler ve en çekici olanı dileyen kadınlar için hazırlanmış Kemal Tanca’nın yeni sezon koleksiyonun tüm modellerinde bayrama özel %30’a varan indirim fırsatı başladı. 18 Ekim 2012, İstanbul; Kemal Tanca’nın ... ( devamı )

14.09.2012
Loreal Paris’den Lazere Karşı Test Edilen Yaşlanma Karşıtı Bakım Serisi
L’Oréal Paris laboratuarlarında gerçekleştirilen kapsamlı araştırmalar sonucunda; kırışıklık karşıtı uygulamalara meydan okuyan “bir ilk” gerçekleştirildi. Sakıp Sabancı Müzesi içerisindeki The Seed’de düzenlenen ... ( devamı )

31.08.2012
Kantin Devrimi sermayeye kurban edildi
Kola ve cipslerin okul kantinlerinde yeniden serbest bırakılmasını değerlendiren Sağlık ve Gıda Güvenliği Hareketi Başkanı Kemal Özer; “Çocuklar ve dolayısıyla ülkenin geleceği küresel sermayenin çıkarlarına kurban ediliyor” ... ( devamı )

18.07.2012
Beyti Güler Chaine Des Rotisseurs Onursal Kurulu Üyeliğine Kabul edildi
Merkezi Paris’te olan yeme içme sanatının en prestijli derneği Chaine des Rotisseurs’ün Danışma Kurulu 11 Mayıs 2012 tarihinde yaptığı toplantıda Türkiye’nin efsanevi et lokantası Beyti’nin kurucusu ustaların ustası ... ( devamı )

13.07.2012
Dumankaya’nın Web Sitesinde İki Yeni Dil Seçeneği
Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, yabancılara konut satışının önünü açan Mütekabiliyet Yasası’nın kabul edilmesi ile birlikte yabancı konut alıcılarına yönelik tanıtım çalışmalarına ... ( devamı )
Sektör:
firma: Dumankaya

22.05.2012
Armut.com ile kaliteli nakliyeci, boyacı ya da fotoğrafçılara ulaşmak artık çok kolay!
Armut.com ile kaliteli nakliyeci, boyacı ya da fotoğrafçılara ulaşmak artık çok kolay!Türkiye’de bir ilk olan sanal hizmet pazarı armut.com, 300 meslek dalında, 2.000’i aşan hizmet vereniyle kolay ve güvenilir bir şekilde hizmet ihtiyaçlarını ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son