12.06.2017
Adore Mobilya\’dan Eğitime Destek
Ağaç yaşken eğilir düşüncesiyle uzun yıllardır okullarının kütüphane oluşturmaları için çalışmalar yapan Adore Mobilya, ellerinden geldiğince eğitime destek projelerine devam edeceklerini açıkladı.Eğitimin ilk adımı olan okuma ... ( devamı )
Sektör:

04.11.2016
Uluslararası Boğaziçi Film Festivali Destek Platformu Başlıyor
4. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali, bu yıl ilk kez 11-15 Kasım tarihleri arasında düzenleyeceği “Boğaziçi Film Festivali Yapım Destek Platformu” ile Türk Sinema sektörüne önemli bir katkı sunmayı amaçlıyor. Platform, bu sene “TRT ... ( devamı )

25.10.2016
Ümraniye Belediyesinden Geleceğin Sporcularına Tam Destek
Ümraniye Belediyesi, ilçede faaliyet gösteren toplam 5 amatör spor kulübüne, futbol sezonu öncesinde, antrenman eşofmanı, forma, şort, tekmelik, kaleci eldiveni ve futbol topundan oluşan malzeme yardımı yaptı. Ümraniye Belediyesi, ... ( devamı )

03.12.2014
Yataş’ın Omurganıza Destek Sağlayan 10.000 Akıllı Yaylı Yatağı İle Uykuya Doyamayacaksınız!
Sağlık, mutluluk ve başarının rahat bir uykudan geçtiğine inanan, konforu ve uzmanlığıyla yatak markası liderliğini koruyan Yataş, alanında ilk ve tek “King Master 10.000” yatağı ile uykuya olan bakış açınızı değiştirecek! Yataş ... ( devamı )
Sektör:
firma: Yataş

12.02.2014
H&M Conscious Vakfı’nda Destekler.
Eğitim, temiz su ve kadın hakları konularında uzun vadeli iyileştirmeler yapmayı hedefleyen H&M Conscious Vakfı, UNICEF, WaterAid ve CARE ile işbirliği yapıyor. Bu 3 alanda çalışma yürütecek kuruluşlar üç yıllık bir periyodu kapsayacak ... ( devamı )
Sektör:
firma: H&M

24.10.2013
Ziraat Bankası Başakkart ve GO’dan çiftçilere destek veren kampanya
GO yakıt istasyonlarında, Ziraat Bankası Başakkart sahiplerine büyük avantajlar sunuluyor:Ziraat Bankası Başakkart sahibi çiftçileri, GO yakıt istasyonlarında büyük avantajlar bekliyor. Kampanya kapsamında; GO istasyonlarında çiftçilere, ... ( devamı )

20.03.2013
Midtown Hotel, Dünyamızı Korumak İçin Dünya Saati’ne Destek Veriyor
WWF (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) tarafından düzenlenen, tüm dünyadan yüz milyonlarca kişi, ticari ve kamu kurumu, her yıl tarihin en büyük çevre etkinliği olan Dünya Saati’nde buluşuyor. 20:30 – 21:30 arası 1 saat boyunca ışıklarını söndürüyor. ... ( devamı )

16.10.2012
Monte İda 8. Ayvalık Zeytin Hasat Şenlikleri Yürüyüş Yarışması’nı Destekliyor!
19-21 Ekim tarihlerinde düzenlenecek 8. Ayvalık Zeytin Hasat Şenlikleri kapsamında kurulacak “Zeytinyağı Pazarı”nda Ayvalıklı zeytinyağı üreticileri yılın ilk hasadını yapıp erken hasat zeytinyağlarını ziyaretçilerin beğenisine ... ( devamı )

03.09.2012
Areas ’tan inşaat şirketlerine pazarlama ve satışta tam destek
İnşaat firmalarının mimari planlamadan konut teslimine kadarki tüm süreçlerini başarıyla yöneten AREAS Proje Pazarlama, bu sayede hizmet verdiği kuruluşların daha kaliteli üretim yapmasına ve yeni projeler geliştirmesine imkan sunuyor ... ( devamı )

11.08.2012
Zengin ve lezzetli Türk Mutfağı neden marka olamıyor?
Türk Mutfağı 2 binden fazla çeşit yöresel yiyecek ve içecekleriyle dünyanın en zengin 3 mutfağından biri, örneğin Türkiye'de tam 291 çeşit köfte var. Zengin ve lezzetli Türk Mutfağı neden marka olamıyor? Destek Patent A.Ş.'nin ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »» son