05.11.2016
Kemal Sunal’a Mavi Boncukl’u Yaş Günü
Türk Sinemasında komedi deyince akla gelen ilk isim olan büyük usta Kemal Sunal’ın 72.yaş günü; ailesinin, sanatçı dostlarının ve aynı zamanda “Mavi Boncuk” temasıyla Emel Sayın’ın katılımlarıyla çok renkli bir seremoniyle ... ( devamı )

28.10.2016
Harranlı Çocuklara Kırtasiyecilerden Sürpriz!
Harranlı öğrenciler okula yepyeni, sağlıklı ve güvenilir kırtasiye ürünleriyle başladı. Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) her yıl gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde Eski Harran İlkokulu’nun öğrencilerinin ... ( devamı )

13.10.2014
Beylikdüzü % 100 Ekolojik Pazar Yenileniyor!
Belediyelerle işbirliği içinde yürüttüğümüz % 100 Ekolojik Pazarlar projemiz kapsamında İstanbul’da açılan üçüncü pazar olan Beylikdüzü % 100 Ekolojik Pazar, 20 Eylül Cumartesi gününden itibaren yeni yerinde hizmet vermeye ... ( devamı )

28.11.2013
Türkiye Gezginler Kulübü Derneği Karma Sergisi
Starcity’de Gezginler Kulübü’nün fotoğraf sergisiyle kısa yoldan dünyayı gezmeye hazır olun! Farklı şehirlerin ve bambaşka kültürlerin izlerini bulacağınız fotoğraf sergisi 01 Aralık’tan itibaren Starcity’de. Türkiye ... ( devamı )

12.10.2012
İyiGirişim Zirvesi Endeavor ve İZKA işbirliğinde İzmir’de Gerçekleşti
Birçok ülkede etkin girişimciliği destekleyerek, sürdürülebilir ekonomik kalkınmanın itici gücü olmayı ve global bir değişimin öncülüğünü yapmayı hedefleyen Endeavor Derneği ile girişimciliği destekleyerek bölgesel gelişmeyi ... ( devamı )

13.09.2012
ABD’nin Nevada Eyaleti ticaret heyeti, genç işadamlarına işbirliği eli uzattı
Amerika'nın önde gelen ticaret ve kongre merkezlerinden Las Vegas'tan bir heyet, TÜGİAD'da temaslarda bulundu. TÜGİAD Başkanı Ali Yücelen, gelir, şirket ve franchise vergileri 'sıfır' olan Las Vegas'la karşılıklı işbirliğinin ... ( devamı )

11.09.2012
Yeryüzüne Özgürlük Derneği Basın Açıklaması
İmroz Gökçeada'da Hayvan Katliamı Gökçeada'da insanların ilgilendikleri ve tedavisini üstlendikleri köpekler, son günlerde bir anda ortadan kaybolmaya başladı. Ada'da nereye baksanız kayıp köpek ilanıyla karşılaşıyorsunuz. Katledilen ... ( devamı )

13.07.2012
Buğday Derneği ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden “Ekolojik Sosyal Girişimcilik Yaz Okulu”
Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği ve İstanbul Bilgi Üniversitesi, 11-17 Ağustos tarihlerinde derneğin Çamtepe Ekolojik Yaşam Merkezi'nde “Ekolojik Sosyal Girişimcilik” başlıklı bir yaz okulu düzenliyor. Okula katılan öğrencilerin, ... ( devamı )

04.07.2012
ASPERDER Otizm için çalışıyor..
Kısa adı ASPERDER olan Asperger Sendromu ve Otizmle Hayat Derneği, faaliyetleri için sürekli ve düzenli bir kaynak oluşturmak amacıyla Dernek İktisadi İşletmesi kurdu. İlk adım olarak www.asperderspormalzemeleri.com adıyla bir E-Ticaret ... ( devamı )

07.05.2012
Pirelli, Kocaeli Görme Engelliler Spor Kulübü Derneği’ne Destek
Sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerine bir yenisini ekleyen Pirelli, Kocaeli Görme Engelliler Spor Kulübü Derneği’nin hayata geçirdiği ‘’Sağlıklı bir yaşam için bir fidan bir hayat” projesine 1000 fidan ... ( devamı )
Sektör:
firma: Pirelli
Sayfalar:
1 2 3 »» son