07.03.2014
İK yöneticimi en stratejik mesai arkadaşım olarak görmeye başladığımda bakış açım değişti.
Türkiye’nin ilk ve tek iç iletişim ajansı BİS (Bütünsel İletişim Süreçleri) ortaklarından Ali Tüzmen, amaçlarının şirket yöneticilerine stratejilerini hayata geçirme konusunda destek olmak olduğunu söylüyor. “Cevherleri ... ( devamı )

07.03.2014
İnsan kaynakları için pazarlama, reklam ve marka yönetimi eğitimleri
İnsan Kaynakları, pazarlama ve reklama ısındı. Türkiye’yi 2 yıl önce, tamamen çalışanlara odaklı bir tam hizmet ajans yapısı ile tanıştırarak insan kaynakları departmanlarına pazarlama, reklam ve marka yönetimi ... ( devamı )

07.03.2014
Verimliliği artırmanın ve sürdürülebilirliğini sağlamanın yolu iç iletişim olabilir mi?
Tüm şirketlerin hedefi verimlilik: israftan arınmış maliyetler, etkin bir pazarlama ve artan satışlar... Gerçek başarı ise sağlanan verimliliği sürdürülebilir kılmakta. Bunun için de bir kurumun en önemli kaynağı olan çalışanların ... ( devamı )

27.09.2012
Mevsim değişikliklerinde çocuklar iyi uyumalı ve beslenmeli
Mevsim değişikliklerinde çocuklarda yaşanabilecek kaygılı dönemler, anlam verilemeyen sıkıntılar, hareketlilik, inatlaşma, yeme düzensizliklerinin mevsim değişikliklerinde olabileceği düşünülmelidir. Central Hospital Çocuk Sağlığı ... ( devamı )

09.08.2012
Türkiye’de artık İK departmanlarının da bir ajansı var.
Türkiye’de artık İK departmanlarının da bir ajansı var. Artık insan kaynakları ve iç iletişim departmanlarının yaratıcı bir iş ortakları var. Onların dilinden konuşan, çalışanı tanıyan, süreçleri bilen, bütüne bakarak ... ( devamı )

28.06.2012
Darülaceze’de Nöbet Değişimi
Yaklaşık üç yıldır Darülaceze Müessese Müdürlüğü görevini yürüten İstanbul Vali Yardımcısı Yalçın Bulut görevini, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. eski Genel Müdürü, gazeteci yazar Nevzat Bayhan’a devretti. Darülaceze ... ( devamı )

06.01.2012
Onur Air’ de nöbet değişikliği
Şirketimizde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Genel Müdür’lük görevlerini sürdüren Sayın Şahabettin Bolukçu, 20. kuruluş yıldönümü yapılanması çerçevesinde 5 Ocak 2012 tarihi itibariyle Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ... ( devamı )
Sektör:
firma: Onur Air

06.10.2011
LOGO ve SEEBURGER Türkiye’deki firmalar ile IT sistemleri arasındaki entegrasyon boşluklarını gidermek için el ele veriyor!
Elektronik belge değişim (EDI) sistemleri ve B2B platformları konusunda uzman Alman firması SEEBURGER AG ile stratejik iş ortağı anlaşması imzalayan LOGO Electronic Business Services (LOGO), bundan sonra B2B ihtiyaçlarına yönelik tüm ... ( devamı )

03.10.2011
Yönetim ve Yönetici Geliştirme Eğitimleri
Kurumların ve bireylerin yönetim ve gelişim süreçlerinde ölçülebilir etkinlik ve kullanılabilir yararlılık sağlayan ‘’Kuruma Özel Eğitim Programları’’ hazırlıyoruz.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" ... ( devamı )

23.12.2010
Para karşılığı birini dövmek ister misiniz?
Kronos Akademiden bir yenilik daha. Yoğun şehir baskısından kurtulmanın yolu stres koçundan geçiyor. Şirketimiz Kronos Akademi yaptığı kurumsal eğitimlerde ve bireysel seanslarda canlı hedefle stresinizi atmanızı sağlıyor. Tanınmış ... ( devamı )
Sayfalar:
1 2 3 »»