08.03.2012
Bol Malzemos Domino’s Pizza’ nın yenilenen pizza sosuyla sadece 12,90 TL
Tutkunu olduğunuz lezzet “Bol Malzemos”, Domino’s Pizza’nın yenilenen pizza sosuyla sadece 12,90 TL Hayatın en lezzetli anlarında pizza severlerin yanında olan Domino’s Pizza, yenilenen pizza sosu ve cazip promosyonu ile ... ( devamı )
firma: Dominos

05.02.2010
Aşkınızı Damak Sevgililer Günü Çikolatasıyla Anlatın
Sevgililer Günü’nde lezzetli bir armağan vermek isteyenler için Çikolata ile Fıstığın Efsanevi Aşkı DAMAK’tan yepyeni bir ürün:Minik DAMAK kalplerinden oluşan DAMAK hediyelik çikolataları…Sevgililer Günü’nde aşkını çikolata ... ( devamı )

20.10.2009
“Coffees’n Caramel Nut Cake“ damakları kışkırtacak
Kahveseverleri birbirinden lezzetli tatlarla buluşturan Gloria Jean’s Coffees, espresso, karamel, krokan, tarçın ve vanilyalı dondurmayı bir arada buluşturarak kışkırtan lezzet “Coffees’n Caramel Nut Cake”i yarattı.Damaklarda unutulmaz ... ( devamı )

26.05.2009
Banvit’ten mangal keyfine özel lezzetler!
Banvit, her yıl mangal severler için özel olarak ürettiği ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sunmaya başladı. Hazırlanan ekonomik mangal paketleri, Banvit’in Türk damak tadına uygun olarak soslanan veya baharat karışımı hediye edilen ... ( devamı )

31.03.2009
Balparmak Türk damak tadının dünyada tanıtımını destekliyor
Balparmak, Türkiye’nin en nitelikli gastronomi yarışması olarak kabul edilen İstanbul Uluslararası Gastronomi Festivali’nde Türkiye Aşçılar Milli Takımı’na sponsor oldu.Türk damak tadının vazgeçilmez lezzeti Balparmak, Türkiye Aşçılar ... ( devamı )
Sayfalar:
1