29.07.2010
Avea CEO’su Erkan Akdemir, 3G’nin 1. Yaşı vesilesiyle değerlendirmelerde bulundu.
“Türkiye’nin tek AR-GE sertifikasına sahip operatörü olarak 3G altyapısı hatta 4G altyapısı üzerine benzersiz ürünler geliştiriyoruz. Altyapımızı başta sağlık, spor, eğitim ve teknoloji sektörlerinin gelişmesi için yani tüm ... ( devamı )

09.07.2010
Philips’te Yeni Ceo Adayı Frans van Houten
Amsterdam, Hollanda - Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHI) 1 Nisan 2011 itibariyle emekliye ayrılacak Gerard Kleisterlee’nin görevini üstlenmek üzere yeni başkan ve CEO olarak Frans van Houten’in aday gösterileceğini açıkladı. ... ( devamı )

02.02.2010
PHILIPS TÜRKİYE CEO’luğuna WILLEM ROZENBERG GETİRİLDİ
İstanbul, Türkiye- Sağlık ve iyi yaşam alanında öncü şirketlerden Philips Türkiye’nin CEO’luğuna Willem Rozenberg getirildi. Rozenberg bu görev ile birlikte Philips Healthcare Güneydoğu Avrupa ve Türkiye Genel Müdürü olarak mevcut ... ( devamı )

02.12.2009
Xerox CEO’su Ursula Burns’e ulusal eğitim görevi
ABD Başkanı Barack Obama Xerox CEO’su Ursula Burns’ü, bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik alanlarındaki ulusal eğitim programının lideri seçti.Ursula Burns’in liderlik yapacağı girişimde, pek çok CEO ve uzman da görev alacak. ... ( devamı )

24.09.2009
Michael White emekliliğe hazırlanıyor
PepsiCo, Başkan Yardımcısı ve PepsiCo International CEO’su Micheal D. White’ın şirketteki yaklaşık 20 yıllık hizmetinin ardından, içinde bulunduğumuz yılın sonlarına doğru PepsiCo’dan emekli olmaya karar verdiğini açıkladı.White, ... ( devamı )

30.06.2009
Hans Vestberg, 1 Ocak 2010 itibariyle Ericsson Başkanı ve CEO’su olarak atandı
Ericsson (NASDAQ:ERIC) Yönetim Kurulu, 1 Ocak 2010’dan itibaren geçerli olmak üzere, Hans Vestberg’i Başkan ve CEO olarak atadı. Hans Vestberg şu anda Ericsson’un CFO’su ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak görev yapıyor. Hans Vestberg, ... ( devamı )

29.06.2009
Türkiye’nin en iyi CEO ve CFO’su Coca-Cola İçecek’te
Dünyanın önde gelen haber ajanslarından Thomson Reuters, bankacılık ve varlık yönetiminde en iyileri ölçmede dünyaca kabul gören Thomson Reuters Extel Araştırması’nın sonuçlarını açıkladı. Araştırmada, Coca-Cola İçecek CEO’su ... ( devamı )

22.04.2009
FiYAPI’nın yeni CEO’su Süleyman Taygar oldu
Ülkemiz inşaat sektörünün hızla büyüyen firması FİYAPI, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için donanımlı ekibini güçlendirmeye devam ediyor.Bu kapsamda FİYAPI’nın CEO’luğuna Süleyman Taygar getirildi.Hayata geçirdiği ... ( devamı )

25.02.2009
Boydak Holding’in yeni CEO’su Memduh Boydak
Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden biri olan Boydak Holding, kurumsallaşma ve yeni yapılanma sürecinde önemli atamaları hayata geçiriyor. Memduh Boydak, alınan Yönetim Kurulu kararına göre, Boydak Holding CEO’luk görevine getirildi.1967 ... ( devamı )

22.09.2008
Sadece Değişebilen Firmalar Ayakta Kalacak
Bu yıl 13.sü gerçekleştirilecek olan IBM Yazılım Zirvesi 2008'de firmaların nasıl değişebileceği anlatılacak. 15 Ekim'de İstanbul Swissôtel'de, 16 Ekim'de ise Ankara Sheraton Hotel'de düzenlenecek olan konferansın bu yılki konusu; "Hungry ... ( devamı )
Sayfalar:
«« 1 2