03.11.2016
Yıllardır Çaylar Bizden
1947 yılından beri Türkiye’de çayla birlikte anılan Türkiye’nin en büyük çay üreticisi ÇAYKUR,çayın ve çay kültürünün hayatımızdaki yerini yeni reklam filmiyle ‘’ yıllardır çaylar bizden ‘’ diyerek Yeşilçam’da yer ... ( devamı )

26.06.2013
DiaSA ile büyük markalar sepete büyük indirimler cebe giriyor
DiaSA, 27 Haziran – 10 Temmuz tarihleri arasında yeni bir indirim kampanyası dönemine giriyorİstanbul, 26 Haziran 2013. Art arda yaptığı indirim kampanyalarıyla adından söz ettiren indirim marketi DiaSA, 27 Haziran – 10 Temmuz tarihleri ... ( devamı )
firma: DiaSA

27.02.2013
Yaş Çay Alım Modülü İle; Yaş Çay Alım ve Müstahsil Hesaplarının Takibi Online Yapılıyor
Karahancı Gıda Sanayi Ticaret ve Ltd. Şti. 1990 yılında kurulmuş olup; Hancı Çay\'ı piyasaya sunarak iş hayatındaki faaliyetlerine başlamıştır. Hancı Çay, tüketiciye farklı lezzetler ve sağlıklı ürünler sunma gayesiyle yola ... ( devamı )

14.12.2012
Doğuş Çay, V1 Challenge’da Madalya Mücadelesi Verecek!
Türkiye’nin şehir içinde gerçekleşen tek motor sporları organizasyonu V1 Challenge 2012 heyecanı hız kesmeden devam ediyor! Doğuş Çay da hem sponsorluğu hem de adını taşıyan otomobili ile bu heyecana ortak oluyor. V1 Challenge ... ( devamı )

24.07.2012
Arzum’un Ramazan’a Özel Kampanyası Mutfakları Şenlendiriyor
Küçük ev aletleri sektörünün lider markası Arzum’un Ramazan ayına özel kampanyası mutfakları şenlendirecek. Ramazan’a özel indirimli 3’lü paket kampanyası sayesinde lezzetli sahur ve iftar sofraları hazırlamak şimdi daha ... ( devamı )
firma: Arzum

16.07.2012
Ar Yıldız’lı Ramazan manileri, birbirinden güzel hediyeli…
Üç kuşaktır yenilikçi ürünlerle iftar ve sahur sofralarını şenlendiren Ar Yıldız, bu yıl köklü bir Ramazan geleneğini sosyal medyaya taşıyor. Ramazan ayı boyunca, Ar Yıldız’ın Facebook sayfasında, ... ( devamı )

10.07.2012
Coca-Cola’nın Yeni Buzlu Çay Markası Fuse Tea ile Yeniliğe Aç Kendini!
Coca-Cola’nın yeni buzlu çay markası FUSE TEA, dört farklı aromasıyla, dört kıtada 20 ülkeyle aynı anda Türkiye’de! Coca-Cola’nın yeni buzlu çay markası FUSE TEA, dünya genelinde dört farklı kıtadaki 20 ülkeyle aynı ... ( devamı )

06.07.2012
Doğuş Çay Yeni Reklam Yıldızını Sinan Çetin ile Seçiyor
“En Güzel Doğuş Çay” Reklamını Çek, Tüm Türkiye Yeteneğini Görsün! Doğuş Çay sosyal medya üzerinden başlattığı yarışması “Doğuş’tan Yetenek” ile yeni reklam yıldızını arıyor.“En Güzel Çay ... ( devamı )

20.07.2011
Ar Yıldız dan beyaz tabanlı Ecosera pişirme seti
Ar Yıldız, yemeklere lezzet katan teknolojik yeniliği, İtalyan tasarımı Ecosera ile ekolojik ürün çeşidine yeni bir halka ekledi. Ar Yıldız Ecosera pişirme seti, iç ve dış yüzeydeki seramik kaplama ile kubbe biçimindeki ... ( devamı )

12.05.2011
Profilo “Balkonda Çay Keyfi” Yarışması ile en güzel balkonu seçiyor!
Profilo Dayanıklı ev aletleri ile “Seninle” dergisi işbirliği’nde düzenlenen “Balkonda Çay Keyfi” yarışmasına, balkonlarını çamaşırların işgalinden kurtararak kendilerine yeni bir yaşam alanı yaratan hanımlar ve beyler ... ( devamı )
firma: Profilo
Sayfalar:
1 2 3 »» son