24.05.2014
Elektronik Haber Ajansı (Eha) muhabiri Ahmet Bayram Yandım Tarsuslu Şair Kader Kutlu İle Görkemli Röportaj Gerçekleştirdi.
Elektronik Haber Ajansı (Eha) muhabiri Ahmet Bayram Yandım Tarsuslu Şair Kader Kutlu İle GörkemliRöportaj Gerçekleştirdi. 1-Hayırlı günler Kader Hanım, nasılsınız?merhaba,iyiyim şükür,dilerim sizde iyisinizdir.2-Çok değerli bir ... ( devamı )

06.03.2014
Birbirinden Eğlenceli ve Zeka Geliştirici Oyunlar Antalya Migros’ta!
Antalya Migros Alışveriş Merkezi, 07 – 16 Mart 2014 tarihleri arasında fizik dünyasının sınırlarını zorlayacak, birbirinden ilginç akıl oyunlarının yer aldığı, Antalya’da ilk defa düzenlenecek çok özel bir sergiye ev sahipliği ... ( devamı )
Sektör:

15.01.2014
Yavuz Seçkin, taklitleri ve birbirinden komik hikâyeleri ile CarrefourSA Karşıyaka AVM ziyaretçilerini gülmekten kırıp geçirecek.
Yaptığı etkinlikler ile hafta sonlarının keyfini artıran CarrefourSA Karşıyaka AVM, 25 Ocak Cumartesi günü ünlü komedyen Yavuz Seçkin’i ağırlıyor. “Yavuz’un Minibüsü” adlı programıyla yayın hayatına başlayan Yavuz Seçkin, ... ( devamı )

23.01.2013
Bakırköy Life’ ın Ocak sayısında birbirinden ilginç konular var.
Kozmopolit yapısı, renkli hayatı, hareketli pasajları, alışveriş merkezleri, unutulmaz 'tip'leri, pırıl pırıl denizi, çeşit çeşit balıkları, sporcu gençleri, 'semt ruhuyla' Bakırköy... En güncel röportajları, mekan haberleri, ... ( devamı )

14.12.2012
Birbirinden neşeli tasarımlara sahip kupalar artık Bilstore’larda!
Bilstore’larda Satışa Sunulan Decorange Mug’lar İle Kahve Keyfinize Eğlence Katın…Birbirinden neşeli tasarımlara sahip kupalar artık Bilstore’larda!"Sticker Mug" ve "Yaz Sil Kupa" olmak üzere iki çeşidi bulunan Decorange Mug’lar ... ( devamı )
Sektör:
firma: Bilstore

11.09.2012
ArenaPark birinci yılını dolu dolu kutluyor
İstanbul’un Avrupa yakasının buluşma merkezi ArenaPark, birinci yılını bir dizi etkinlikle kutluyor. Dünden bugüne ArenaPark sergisi, ArenaPark ile ilgili yapılmış en güzel resim, ArenaPark’ta çekilmiş en güzel fotoğraf ve Benim ... ( devamı )
Sektör:

16.07.2012
Ar Yıldız’lı Ramazan manileri, birbirinden güzel hediyeli…
Üç kuşaktır yenilikçi ürünlerle iftar ve sahur sofralarını şenlendiren Ar Yıldız, bu yıl köklü bir Ramazan geleneğini sosyal medyaya taşıyor. Ramazan ayı boyunca, Ar Yıldız’ın Facebook sayfasında, ... ( devamı )

11.07.2012
“Ustalık Hükümeti” Bakanlarının Birinci Yılı Dolarken…
Başbakan Erdoğan'ın "Ustalık Dönemi" olarak nitelendirdiği 3. dönemin, yani 61. Cumhuriyet Hükümetinin Bakanlar Kurulunun 1 yıllık medya performansları Ajans Press Medya Takip Merkezi tarafından açıklandı. Bir ... ( devamı )

06.07.2012
ArenaPark’tan birinci yılında Kia Sportage
ArenaPark birinci yılına özel olarak düzenlediği kampanya kapsamında ziyaretçilerine son model Kia Sportage jeep’in yanı sıra süpriz hediyeler veriyor. ArenaPark’ın ‘Yeni tren, Yeni sportage’ adını taşıyan kampanyasını ... ( devamı )
Sektör:

07.02.2012
Enza Mobilya İmob Tasarım Yarışması’ ndan 2 birincilik ödülü birden
YATAŞ Grup, ENZA markası ile geleneksel İMOB Mobilya Tasarım Yarışması’nda Bloom Genç Odası ve Piero Yatak Odası tasarımlarıyla 2 ayrı kategoride birincilik ödüllerinin sahibi oldu. YATAŞ Grup, İstanbul Mobilya Fuarı İMOB kapsamında her ... ( devamı )
Sektör:
Sayfalar:
1 2 3 »» son